Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Fleurfreya

2015. október 21.

Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni az oriflame-nél.
A kedvencem volt a finom illata , a könnyű beszívódása és a csomagolása miatt.
Mire rátaláltam , hamarosan kivonták a forgalomból , úgyhogy utoljára év elején még a vaterán megtudtam szerezni belőle 2 db.-ot, amit már el is használtam.
Egyébként az illata kicsit emlékeztet az Alverde Kék Hibiszkuszos Aktiv Szérumra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni az oriflame-nél.
A kedvencem volt a finom illata , a könnyű beszívódása és a csomagolása miatt.

cherry93

2013. augusztus 10.

Nem vagyok egy nagy Oriflame fan, kézkrémet se nagyon használok, de ez a kis finom illatú krém nagyon jól szuperál. Hidratál, gyorsan beszívódik, és selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

dmelinda1616

2013. május 20.

Hát nekem van még egy fél tubussal, de akkor csak visszafogottan használom majd. :( Olyan finom az illata, hogy nehéz lesz megválni tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

oszibarack

2013. május 15.

Már nem gyártják?:( Pedig újravettem volna, mert mindent imádok benne: finom süti illat, gyors és maximális beszívódás, nincs utána zsíros érzetem, még a kiszerelését is szeretem, mert bárhol elfér és olyan szép a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

hagicica20

2013. május 15.

Miaz hogy már nem gyártják?? Hát ezt nem hiszem el, hogy minden jó minőségű terméket megszüntetnek?!!! Miért? Pedig olyan jól hidratált, fincsi visszafogott illata volt. Kétszer vettem újra és most is szerettem volna, de már nem lehet... :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Tinuskaaa

2013. április 2.

nagyon jó púderes illata van:) elég jól hidratál! újra venném, ha lenne alkalmam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Zita0606

2013. február 7.

Jól hidratál és nagyon hamar beszívódik, egyáltalán nem hagy zsíros érzést maga után. Az illata tényleg erős kicsit, de nem tolakodó, nem zavaró szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

sydney

2013. január 7.

Kellemes krém, hamar és maradéktalanul beszívódik, viszonylag jól hidratál, puhít. Az illata nekem nagyon tetszik, de kicsit erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

WAME123

2012. szeptember 25.

Nagyon szeretem az Oriflame kézkrémeit, mert selymessé és pihe-puhává varázsolja a kezeimet :) Most vettem meg ezt a kézkrémet és ebben sem csalódtam. Nagyon kellemes púderes-virágos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

tunderilonka

2012. július 2.

Nem szeretem az illatát, szerintem nagyon mű illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Nem szeretem az illatát, szerintem nagyon mű illata van

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lilás piros.