Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Gazdagon táplálja a kezet finom meggyes illatot hagyva maga után.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bendi13

2018. május 18.

Háát... nem nyűgözött le ez a kézkrém. Nagyon mű illata van, illetve az állaga is túl folyós. Nem igazán érzem, hogy lenne benne valami hatóanyag is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

jane79

2018. április 30.

Csak a jót tudom elmondani erről a krémről is és nagyon nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Csak a jót tudom elmondani erről a krémről is és nagyon nagyon finom az illata.

sztinke

2018. február 16.

Ajándékba kaptam. Az illata kellemes, az állaga is jó, könnyű. Hamar beszívódik, viszont sajnos az ég adta világon semmit nem csinál a bőrrel, minimálisan sem hidratál. :(
Sajnos, hiába ajándék, kézkrémként értékelhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Sajnos, hiába ajándék, kézkrémként értékelhetetlen.

sziluetta

2017. július 15.

Azért rendeltük meg anyuval, mert cseresznyés :D Sajnos egyikünknek sem vált be, vizes hatású, olyan mintha nem csinálna semmit :/ Az illata viszont finom, bár kicsit erős és kicsit mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

anitaaa04

2017. június 9.

Az illata kellemes, viszont gyorsan elillan, a hidratálóképessége közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Az illata kellemes, viszont gyorsan elillan, a hidratálóképessége közepes.

Kmerci

2017. május 13.

Ugyan az a véleményem mint a brazil diósról váltogatva használtam egy időben őket. "Nagyon szeretem az illatát, mindig elkenegettem de a hatása kb semmi addig jó amíg fel van kenve egyszer kezet mosok jön is le. :D Elég vizes bázisú ha kicsit tovább tartottam a kezemben egy adagot amíg a kupakot próbáltam rátenni a tubusra már folyt is össze vissza a tenyeremben."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Schliszi

2017. január 10.

A legjobb barátnőm lepett meg vele karácsonyra. Nagyon szeretem! Napjába többször is használom, az igazi (és nyárias) cseresznyeillata miatt! Télen nem hosszútávú a hidratáló hatása,időszakosan jó! Mindenesetre tuti, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

RBea

2016. december 23.

Frissítésre, illatosításra használom, hidratáló ereje gyenge a téli száraz kézbőrömre. De autó ajtajában tárolom, és ha utazunk, kenegetem, a hangulata, illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

zsufri

2016. október 17.

Nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Nem hidratál eléggé.

enikoo97

2016. június 20.

Sose voltam nagy kézkrémes de mostanában rákaptam és sorra került ez a termék is :)
Illatát akkor lehet érezni ha már elkented a kezeden ,de akkor intenzíven.
Állaga egész jó , én keveset használok belőle és nagyon könnyen beszívja a kezem ,persze ez függ attól kinek mennyire száraz a keze:)
Összességben 5/4*-os termék szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Illatát akkor lehet érezni ha már elkented a kezeden ,de akkor intenzíven.
Összességben 5/4*-os termék szerintem :)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.