Oriflame

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők

Legyezőszerű pillák az új szempillaspirállal. Selymes formulája és különleges applikátora optikailag hosszabbít, ível és hangsúlyoz.

Yumechan

2018. május 6.

Nagyon szerettem, egészen addig, míg meg nem kerestem most itt krémmánián. Minek így televágni parabénnel?
Nem igazán ragad össze a pillám, ha ezt használom, és napközben nem folyik le, nem fogja meg a szemhéjam, stb.
Jó lenne, de az összetevői kicsit elrettentettek, pedig régóta használom, heh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Jó lenne, de az összetevői kicsit elrettentettek, pedig régóta használom, heh.

mariann33

2017. július 20.

Elsőre nagyon fura a kefèje,gondoltam is,hogy hogy lehet ezzel szempillát festeni?Ha már kézre áll,ami 1-2alkalom,utána meghálálja,ugyanis gyönyörűen ívelt,intenzív fekete pillákat varázsol!
Nagyon megszerettem,mert egyáltalán nem pereg,nem is csomósodik.
Újabb bizonyíték,hogy nem véletlenül prémium kategóriája az Oriflamenek a Giordani!
Alapból szeretem az Oriflame termèkeit(minőségileg az Avon a nyomába sem érhet)de a Giordaniban még sosem csalódtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Nagyon megszerettem,mert egyáltalán nem pereg,nem is csomósodik.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 17.

Amikor először használtam nagyon nem tetszett, teljesen összetapasztotta a pilláimat és egyáltalán nem érteztem, hogy dúsítana vagy göndörítene, úgy voltam vele, hogy nincs nekem erre szükségem, alapból nincsenek túl rövid, túl egyenes vagy szőke pilláim, be is dobtam a szekrénybe, néha-néha elővettem maszatolásra, aztán amikor már picit beszáradt tényleg nagyon megszerettem, mert egy idő után kitapasztaltam, hogy hogy a legjobb használni, szeretem a keféjét mert gyönyörűen szétválasztja a szálakat és dúsítja azokat, a kefe kisebb részével simán elértem a legkülső és a legbelső szálakat is, én az alsó szempilláimra nem szeretem használni, de kipróbáltam és ott is remekül funkcionál és tény, hogy nem pici a keféje, a reggeli rohanásban könnyű vele összekenni a szemhéjat, de ha van időm vele pepecselni akkor általában nagyon szépen meg tudom csinálni úgy, hogy nem kenődik el. Egyszerűen imádom, hogy borzasztó tartós. Nem vízálló, fürdésnél, sírásnál, akármilyen vízi pancsolásnál lejön, de ha nem éri semmi akkor egész nap tart és ugyanolyan szépen és ívelten tartja a szempillákat mindamellett, hogy extrém módon hosszabbítja is, ha ezt használom a szempilláim a szemöldököm aljáig simán elérnek és szerintem nagyon szép, főleg így, hogy egyáltalán nem tapasztja a szálakat össze. Nincs hová ragozni, ezzel a szempillaspirállal gyönyörű ívelt, hosszú, dús szempillákat lehet elérni egyszerűen és akár 12 órán keresztül tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 17.

laracroft

2016. március 14.

Sajnos én egyáltalán nem vagyok elájulva tőle, eleve olyan, mintha kicsit be lenne száradva.....nagyon sok réteg festéket kell felvinni a látható eredményért, a nagy bumszli kefe meg maszatol.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Vajdus23

2015. április 30.

Még barátkozom a keféjével, nem pont az én pici szempilláimhoz az ideális, de a vége olyan keskeny, hogy az egész sort szépen ki tudom vele emelni. Gyönyörűen szétválaszt, dúsít és hosszabbít, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

pampuska

2014. március 21.

Nagyon jó!Amint megszoktam a használatát (ilyen keféjű spirálom még nem volt) elválaszthatatlanok lettünk.Szép ívelt pillákat ad.Biztos,hogy újra rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.