Oriflame

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

A tökéletes krém a kéz bőrének hidratálására, praktikus kiszerelésben. Formulája hidratáló glicerint, jojobaolajat és E-vitamint tartalmaz. Puhává, simává teszi és védi a bőrt.

Gabria

2019. november 12.

Mikor tanulom már meg, hogy mielőtt megveszek egy krémet, kicsit utánanézzek itt a krémmánián? Csak néha sikerül sajnos... Tényleg elég sok a piros pötyi, ami annyira nem tetszik azért. Egyébként egész jónak tűnik, nagyon aranyos a kicsi kiszerelés, jó hamar el fog fogyni. Könnyed, jó illatú kis krém. Hamar beszívódik, bár egy leheletnyi érzetet hagy maga után [amire én 'allergiás' vagyok egy kicsit, míg mások nem is érzik]. 600 Ft-ot talán nem ér meg tényleg, mert kicsi a kiszerelés, de 3 az 1 szettben jutottam hozzá, egy szérum, egy krém és egy körömreszelő volt 1000 forint összesen, így nekem ez tökéletesnek bizonyult. Enyhe szárazságú kézre tökéletesen jó, másról pedig nyilatkozni nem tudok. Főleg az összetevői miatt adok rá 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

candy28

2018. szeptember 9.

Nagyon jó a formulája, könnyen beszívódik, ami nálam fontos, mert a kezem nem annyira száraz, de azért szeretem este bekrémezni. Én előtte a Dream Creamet próbáltam annak imádom az illatát is, ezért kipróbáltam ezt is. Sajnos ennek kicsit zavaró a parfümössége és az összetételeknél is elég sok piros pöttyös van, így vonok le egy csillagot. Ezt csak 200 Ft-ért vagyok hajlandó megvenni. Teljes árát nem fizetném ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

csemezb

2018. augusztus 22.

Nagyon kellemes illattal rendelkezik, vizesebb az állaga, könnyen beszívódik, egész jól hidratál. Pluszpont, amiért nem hagy zsíros érzetet maga után. Nyáron, tavasszal, talán még ősszel jó választás lehet. Télen már sajna kevésbé, mert a nagyon kiszáradt, kirepedezett bőrre egészen biztos, hogy nem lesz már jó. Tőlem megkapja az 5 csillagot, mert eléggé megszerettem. Szerintem fogok még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Fannii15

2018. június 24.

nagyon szeretem, kellemes lágy illata van, nagyon könnyen beszívódik, és ami még nagy előny, hogy nem hagy maga után zsíros/ragacsos érzetet, ráadásul táskabarát kiszerelés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

zdoreebaba

2018. február 16.

Kellemes, könnyed állagú kis kézkrém. Azt sajnálom egyedül, hogy már kinyomkodtam és katalógusban ezt a fajtát most nem találom. Remélem lesz még belőle, hogy lehessen rendelni. Az illata nagyon gyöngéd, vizesebb állagú, gyorsan felszívódik és kellőképp ápolja a bőrt. Én kimondottam megszerettem. Bár az Oriflame kézkrémekben nem igazán hibázik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Vicus

2017. október 21.

Annyira nem tetszik sem az illata, sem a hatása, mert igazán száraz kezekre egyáltalán nem lesz jó. Könnyen beszívódik, szóval most még ősszel elhasználom, de néha csípi kicsit a bőrömet. Továbbá ezért az árért ez a mennyiség valami vicc, még jó, hogy ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

krmmn

2017. július 7.

IMÁDOM!
Már nem tudom, hányszor vásároltam újra, mióta ezt kipróbáltam, mást nem használok. 200 Ft-ért szoktam venni, és egy hónapig elég úgy, hogy minden nap többször is használom. (nem azért mert nem hidratál eléggé, csak az illata miatt úgy érzem, muszáj bekennem a kezem :)) Nekem télen is elég volt, pedig nagyon száraz szokott lenni a kezem. Régebben 1000+ Ft-os kézkrémet használtam, de ez simán veri azt is.
Az illata..... hmmm csupa nagybetűkkel ILLAT. 5 csillag, ha lehetne 10-et adni, 10 lenne! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

IMÁDOM!

Kmerci

2017. május 13.

Jó illata van, gyorsan beszívódik és persze az is jó hogy kis helyen elfér, de nekem nagyon drága egy ilyen kis mennyiségű krémért 600ft csakis akciósan vásárolok belőle 1-2dbot és tart ameddig tart. :) Mivel nem mindig van nagy táskám ezért nagyon praktikus a csomagolása és legutóbb el is fogyott így a kis lyukat rajta kivágtam szélesebbre és feltöltöttem másik krémmel és vissza a táskába. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Ennie86

2017. május 11.

A tökéletes nyári kézkrém. :) Tetszik a kis táska kompatibilis mérete. Imádom az illatát, és szerintem jól is hidratál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

mariann33

2017. február 2.

Finom,diszkrét illatú,nagyon vizes kézkrém.Akinek nincs repedtre száradva a keze annak jó vagy inkább nyáron.Azonnal beszívódik amit én szeretek,de tartós,mély hidratálást ne várjon senki.Azért öt csillag,mert ezt nem is ígéri,viszont gyors segélynek nagyon ideális,ha krémezés után azonnal csinálni akarom a dolgom krémes érzet nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2