Oriflame

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajbalzsam, amely táplálja és könnyen kezelhetővé teszi az érett hajat. Formulája 6-Gingerol- és Renewing System-összetevőt, valamint selyemproteint tartalmaz, amelyek erősítik a hajszálak rostjait. Hatására a haj dúsabbnak, lágyabbnak és fényesebbnek látszik.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. november 9.

Elhasználtam a flakon 3/4_ét és sajnos el kell hogy mondjam, hogy ez a balzsam semmit sem csinált a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 9.

Jeanette88

2018. július 9.

Akciósan jutottam hozzá, tetszett/tetszik a pumpás kiszerelése. Kényelmes. Viszont a hatásától nem vagyok elájulva. Ennél sokkal jobbak vannak ennyiért.
Az illata kellemes, de nekem nem gazdaságos mert több kell belőle hogy jól ki tudjam fésülni a hajam. Nem lesz tőle sima, és puha. Többet vártam. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

pearldiver66

2016. május 8.

Valóban! nem írja, hogyan használljuk? én most használltam elősször, különösebben nem változott semmi, de ez érthető is, legtöbb terméknél ez van, mert rendszeresen kell használlni, majd idővel, talán észre is veszünk valamit.... de ez nem biztos! Én mindenesetre, kiöblitettem a hajamból. Legtöbb hajbalzsamnál, írja,hogy ki kell öblíteni..... Itt nem.Akkor kiszámolom, nekem az jött ki, hogy kell az öblítés:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 8.

liv17

2015. június 28.

Magyarul nincs rá írva de ki kell öblíteni. Egy sima 150 ml-s balzsam és nem is csinált semmit a hajammal, még puhább sem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Hidratálók: Glycerin, Phytantriol, Silk Amino Acids

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Phytantriol h I al 2 2