Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Sampon mindennapi használatra. Tisztít, eltávolítja a felesleges zsiradékot és a szennyeződéseket. Vitalizálja a vékony száló hajat2). Formulája növényi őssejtkivonatot, Reviving System- és 6-Ginerol-összetevőket tartalmaz. Tisztává és energizálttá teszi a fejbőrt

IldiWolford

2018. január 15.

Bedőltem a jó véleményeknek. Mekkora hiba volt istenem.. Egyetlen pozitívuma hogy jó a pumpás megoldás. Megmosom vele a hajam, alig habzik, az illata nagyon mű, és szárítás után akkor jön az igazi borzalom. Megszárítom a hajam és olyan mint ha 2 hete nem mostam volna hajat, annyira zsírosnak hat, a tapintásáról nem is beszélve. Ilyen még nem volt, de újra kellett mosni a hajam. 1 használat után ment a kukába. Ha lehetne 0* ot adnék. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

dora_beata

2017. december 29.

Már elhasználtam két flakonnal. Tetszik a pumpás adagolója. Dúsabb lett tőle a hajam, vagyis olyan érzésem volt hajmosás után :) Nem zsírosodott tőle a hajam, heti 2x szoktam hajat mosni. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

pillangolany7

2017. december 12.

Többféle oriflame sampont is kipróbáltam, most ez van soron. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, szerintem sokkal praktikusabb, mint a tubusos verzió. A hajerősítő spray-vel együtt használom. Egyetlen hátránya, hogy a hajam ugyanolyan hamar bezsírosodik, mint eddig, de erre még más sampon se nyújtott megoldást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

pepuuss

2017. május 28.

bedőltem a csodás illatának és megvettem ezt a sampont de nem kellett volna,,úgy 1,5 nap után már olyan szinten zsíros lesz a hajam, hogy muszáj megmosnom..még az illata miatt sem tudok 2*-ot adni neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

lill24

2017. május 14.

Kitolta a hajmosás idejét egy nappal (ami meglepő a később leírtak miatt), de a hajmosás utáni eredménnyel nem vagyok elégedett, a tövét valahogy zsíros rossz állagú ragadósan hagyta minden alkalommal. Dúsnak dús lett, de annyira rossz a tapintása, direkt kipróbáltam balzsam és minden hajápoló nélkül is, és csak is ő lehet a ludas. Nekem ez a pumpálós kialakítás elég rossz, a hosszú hajamra jó sokat ki kell belőle erőszakolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

kdorci

2017. március 28.

Nagyon jó kis sampon :O Akciós volt most a katalógusban, mondjuk szerintem túl is van árazva egy kicsit. A hajamat egy picikét elnehezítette, de egyáltalán nem zavaróan és annyira de annyira puha és selymes lett tőle a hajam, hogy csak ámultam és bámultam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Drike06

2017. március 26.

Kb. 2 hete használom, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Végre dús az amúgy vékony szálú hajam, nem tapad a fejemre. A másik ami nagyon tetszik, hogy nem kell 2 naponta mosnom, nem zsírosodik tőle annyira. Férjem is észrevette a változást. A tonikot még nem próbáltam, az lesz a következő. Összességében mindenkinek ajánlom akinek vékony és gyorsan zsírosodó haja van, a növesztő hatásáról még nem tudok beszámolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Yubiri

2016. november 29.

Szerettem volna ha gyorsabban nő a hajam...
Sajnos nem erősödött tőle a vékonyszálú hajam és nem is nőtt gyorsabban.
Együtt használom ennek a termékcsaládnak a fejbőrápoló tonikjával.
Kellemes a habzása, az illata nem marad meg a hajamban.
A pumpálós változat nem nyerte el a tetszésem, jobban szeretem a hagyományos flakont.
Drága, akciósan is 1000 Ft, így nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Szerettem volna ha gyorsabban nő a hajam...
Sajnos nem erősödött tőle a vékonyszálú hajam és nem is nőtt gyorsabban.
Együtt használom ennek a termékcsaládnak a fejbőrápoló tonikjával.
Kellemes a habzása, az illata nem marad meg a hajamban.
Drága, akciósan is 1000 Ft, így nekem nem érte meg.

Kinguss23

2016. augusztus 24.

Sziasztok . Egy hónapja használom,heti kétszer mosok hajat nem zsirosodik jobban mint előtte :) az illata nagyon jó,nekem nem szárítja a hajam ,nem irritáló. Tényleg jobban nől a hajam tőle,hajhullas minimális pedig nekem szőkített és sajnos roncsolt is ez miatt a hajam . De a legjobb,hogy tényleg nől tőle a hajam . Imádom,a tonikkal együtt használom. Egy vélemény sajnos tényleg igaz rá nehéz a flakonbol kinyomni pedig pumpás megoldás. De ez apróság,ezentúl nagyon jól teljesít. Már a 3.csomagot rendelem most . És még sokáig szerintem ,ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Ancsibaba1993

2015. november 3.

Hűűűű... Wow... Mióta ezt használom azóta nem is hullik annyira a hajam,és nagyon nagyon gyorsan nől tőle,olyannyira hogy visszamentem két hetes szabimról,és megkérdezték hogy hogy a csudába nőtt két hét alatt ennyit a hajam. Valóban észleltem én magam is a lenövésemből... Illata is jó,kíméletes a tisztítása de sajna tényleg olyannak ajánlom,aki sűrűn szereti a haját mosni,mert szerintem rettentő gyorsan le is zsírosodik tőle... Ettől függetlenül jó terméknek találom főleg annak aki mihamarabb szeretne szép hosszú hajat.

Update: Nagyon gyorsan fogy... De ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Update: Nagyon gyorsan fogy... De ezért nem vonok le csillagot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.