Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Könnyű kézkrém, amely akár 24 órán át hidratálja a normál kézbőrt. Hidratáló szezámmagolajat és kókuszolajat tartalmaz, amelyek azonnali hidratálást nyújtanak.

Kiszerelés: 100 ml

trisztan

2014. október 16.

Talán egy hajszállal marad alul a sárga változatánál, annak jobban szeretem az illatát, viszont ez is egy nagyon jó kis kézkrém hatásilag, hamar beszívódik, jól hidratál, de hát az összetevők ennél sem a legideálisabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

Antonia0

2013. október 31.

Én nagyon szeretem. Jó illatú és hamar beszívódik. Leárazva vettem, így az árát mindenképp megérte! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

CocoSunrise

2013. június 8.

A sárga szerintem jobb, de ez is jó végülis annyit bőven megér amennyibe kerül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

A sárga szerintem jobb, de ez is jó végülis annyit bőven megér amennyibe kerül!

Judiit

2013. május 27.

Szeretem. Kellemes, diszkrét az illata. Gyorsan beszívódik, hidratálja a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 27.

Szeretem. Kellemes, diszkrét az illata. Gyorsan beszívódik, hidratálja a bőröm

mayc

2013. május 22.

Gyorsan beszívódik,az illatát én nem éreztem. Hidratálni nem hidratál különösebben,viszont nem is hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak