Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forgacsbenji, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gyengéd testápoló lotion védi és ápolja az érzékeny bőrt. Nyugtató hatású lenmagolajat tartalmaz, amely csökkenti a bőrirritációt. A hidratáló lotion puhábbá teszi a bőrt.

Kiszerelés: 400 ml

CocoSunrise

2013. október 8.

Jó kis testápoló, bár én inkább nyárra ajánlom. A kék (normál bőrre való) jobban hidratál, nekem ez egy kicsit kevés télen vagy ősszel. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos a bőröm tőle és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

NorkaEchelon

2013. július 2.

Must have! Ez a legjobb testápló amit valaha használtam! Az illata pedig isteni! <3 Nagyon gazdaságos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2