Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2014. június 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

A polinéz tiara virág csodálatos illata járja át a tusfürdőt. Hatékonyan tisztítja és nyugtatja a bőrt, pH-semleges a formulája.

Kiszerelés: 250 ml

spavanilly

2015. november 24.

Ajándékba kaptam. Nem igazán jön be az illata, közepes minőségű, átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Macsek12

2015. július 11.

Nagyon szeretem nagyon frissítő illata van és tartós ,sokáig érződik a bőrömön.Jól tisztít is,bztos ujra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

blanche-neige

2014. augusztus 31.

Jó illat, jó állag, jól habzik. Csak egy tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Jó illat, jó állag, jól habzik. Csak egy tusfürdő.

Eszty

2014. július 22.

Az illata nagyon jó, de hamar elmegy, tusolás után már nem érződik.
Nem szárít, de nem is hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Az illata nagyon jó, de hamar elmegy, tusolás után már nem érződik.
Nem szárít, de nem is hidratál.

Princess

2014. június 17.

Az összetevőket nézve tényleg rossz döntés volt, pedig finom illata van, lehet van olyan, akinek kicsit erős, de a bőrön már nem émelyítő! Jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

MayaBaba

2014. június 12.

Kár volt megvenni, ilyen csúnya összetevőkkel. Pedig amúgy nem lenne rossz tusi, kellemes az illata, nem ragad, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

trisztan

2014. június 4.

Én kicsit többet vártam tőle, olyan átlagos tusoló lett nekem. Nincs semmi komoly baj vele, kellemes az illata, bár nem túl tartós, megfelelő az állaga, de mégis, nekem valami hiányzik a plusz érzéshez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.