Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Angyalka94

2019. július 15.

Akciósan vásároltam meg így volt 319ft, többet nem is adnék érte. Nem a legrosszabb krém de közel se olyan jó mint a leírása alapján várnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

viraag

2018. augusztus 6.

Ennek a termékcsaládnak a tagjai nagyon kellemes lágy illatúak viszont nem annyira hidratálnak jól inkább vizes állagúak ,legfőképpen nyárra ajánlanám vagy akinek nem nagyon száraz a keze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

bendi13

2018. május 18.

Kézkrém szettet vásároltam, a 3 közül ezt is tartalmazta. Nem igazán érzem a hidratáló hatását a krémnek. A három közül egyik sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

jane79

2018. április 30.

Megrendeltem ezt is mert ha új kézkrém jelenik meg azt mindig kipróbálom. Jól hidratál se valahogy ennek az illata nem annyira olívára emlékeztet. Ettől függetlenül szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

moniq0213

2017. október 28.

Egyedül az illatát szeretem, a hidratálása hagy egy kis kivetnivalót maga után: nem szívódik be a bőrbe, emiatt az első kézmosással el is tűnik. Nagy csodát ne várjon tőle senki, puhább nem lesz tőle a kézbőr sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Sarene

2017. április 3.

Jól hidratás, de baromi lassan szívódott be és csúszós réteget hagyott a kezemen. Kézmosás után... mintha ott sem lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

nemetiedit9

2017. február 1.

Szerintem ez egy teljesen jó, alap kis kézkrém, azt nyújtja, amit várhatunk tőle. Néha hajlamos kiszáradni a kezem, éjszakára ezzel szoktam bekenni, szépen beszívódik. Tartottam tőle az olívás illata miatt, de kellemes csalódtam, nagyon jó, ápolt-friss illatú, és az ára is teljesen jó, akciósan már akár 300 Ft-ért is hozzá lehet jutni. Kicsit vizesebb, úgyhogy akinek nagyon száraz a bőre, inkabb valami komolyabb cuccra ruházzon be, de nekem ez is megteszi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

b5bea

2016. november 2.

Ajándékba kaptam a szépségtanácsadómtól. Nem igazán szeretem az olíva bogyókat, de ez a krém nagyon finom, friss illatú, hamar beszívódik, jól hidratál.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szilvasitimea

2016. október 7.

Kolléganőmtől kaptam ajándékba, aki oriflame-ezik. Szeretem nagyon ezt a kézkrémet, imádom az illatát, és nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

RBea

2016. április 29.

Átlagos kézkrémnek tartom, jó az illata, gyorsan felszívódik, nem lesz zsíros érzete a bőrnek és megfizethető az ára. Külön pont jár nálam a dekoratív flakonért, bár pattintós kupakkal praktikusabb lenne. Nagyon száraz kézbőrre csak gyorssegélyt nyújt, ez esetben komolyabb hatóanyag tartalmú krémet ajánlanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Phenoxyethanol, Ethylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)