Oriflame

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív szemkörnyékápoló a bőröregedés jeleinek kezelésére a változókorban. GenisteinSOY és AMINO+-komplexe bizonyítottan feltölti a ráncokat, határozottabbá teszi a szemkontúrt, helyreállítja a szemkörnyék bőrének tömörségét. A maximális hatékonyság érdekében használja naponta kétszer.

Kiszerelés: 15 ml

danyadi77

2018. február 20.

Nem vagyok még az érintett korosztály, de egy tubussal már elhasználtam és ha legközelebb akciós lesz, újraveszem. Nekem könnyen felszívódik, nem mondanám, hogy sűrű, tömött, de nyilván egy könnyű zseléhez képest igen.A szemem sarkában levő kis ráncokon látom a különbséget, és talán a kontúrokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

butizs

2017. szeptember 11.

Átlagos, nem rontott de látványos eredményt sem hozott..nem okozott irritációt. Olcsóbb társai is tudnak ennyit, igaz én kicsit fiatalabb korosztály vagyok, mint akinek ajánlják

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

JudithBeauty

2016. szeptember 4.

Anyukámnak néztem ki a katalógusból. Érett bőrre való, 55 év fölött, de be kell ismernem, hogy én is kipróbáltam. Nekem kicsit zsíros, nehezebben szívódik fel, viszont a szemkörnyék duzzadtságát tényleg csökkenti. Simábbá teszi a mélyebb ráncokat, persze rendszeres használat esetén. Anyu elégedettsége 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

roni94

2014. október 28.

Gyanítom, hogy nem az én korosztályomnak találták ki, de azért kipróbáltam :D Elég sűrű, testes krém. Nem szívódik be pillanatok alatt, de én este használom és akkor nem zavar. Reggelre nagyon puha lesz a bőröm tőle. A tubus csőre nagyon tetszik, mert ilyen puha gumiszerű anyagból van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.