Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Nyufika

2015. július 16.

Barna és fekete színben is birtokolok belőle. Puha a hegye így nem szúr, aránylag tartós is és a hegyezéssel sem volt gondom. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

csuta

2014. július 4.

Szép intenzív színe van, elég sokáig bírja. Nem kenődik. Nekem a faragásával nem volt eddig gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

noxibaba

2013. március 7.

2013.03.07. Levontam még 2 csillagot... Előkerült a fagyóból, betettem, hogy majd kihegyezem. Kb 6 hónappal ezelőtt. Kihegyeztem, a 3/4-e oda lett. Felkentem, gyönyörű élénk szín még mindig. De könnyezik tőle a szeme és fél óra múlva már elmaszatolódik. :(
Gyönyörű színe van, több árnyalatban is meg van. Nem kenődik el gyorsan, és intenzív. Egyetlen egy problémája van, de az nagyon nagy: hogy nem tudom kihegyezni. Hiába teszem be hűtőbe, fagyasztóba, nincs eredmény vagy csak nagyon nagy szenvedés árán. Kár érte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Judiit

2011. augusztus 4.

Barna színben vettem . Nekem semmi gond a hegyezéssel. Tényleg élénk a színe és viszonylag még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 4.

adra

2011. augusztus 4.

Nagyon jó ! Imádom. Szürkében van meg, tartós, nem kenődik, intenzív a színe. Én boldogan hegyezem 3 hónapja, essence-s szemceruza faragóval, amit a DM-ben vettem 399ért. Ár/Érték arányban nagyo jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Rony

2011. május 26.

Elôször örültem, hogy végre egy szemceruza ami jól fog, és nem kenôdik. De sajnos kifaragni nem tudtam. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.