Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. július 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Kéz- és körömápoló krém fehércsokoládé-illattal, amely azonnal hosszan tartó hidratáltságot biztosít. Védi és ápolja a kezet és a körmöket.

Dzsinka

2012. szeptember 10.

Az illata nagyon finom, viszont amikor véletlenül a számhoz ért a kezem, és "megízleltem" nagyon kesernyés íze volt, úgyhogy pár használat után abba is hagytam. Soha más krémnél nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Roxanne

2012. július 18.

Finom illatú, közepesen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Finom illatú, közepesen hidratál.

Yndre

2012. július 3.

Nem szerettem, mert a kezdeti finom édes illat később borzasztóan keserű lett. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Krisz

2012. január 26.

Nagy kedvenc volt, hidratált és olyan illata volt, hogy legszívesebben beleharaptam volna a kezembe :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Udreeh

2011. november 27.

Az Oriflame-es kézkrémeknek az illata nekem általában jobban tetszik, mint az Avonosoké, ezt is szerettem, de a hatásossága már más kérdés. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de az illata többet ért, mint a hidratáló képessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

trisztan

2011. július 28.

Már valóban nem gyártják, limitált kiadású volt, nekem kicsit "sok" volt az illata, bár lehet, hogy csak a csokis-kávés dolgokkal nem kellene már kísérleteznem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 28.

Holly

2011. július 12.

Barátnőm imádta, de már nincs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 12.

Barátnőm imádta, de már nincs :(

Nonaa

2011. április 30.

Finom az illata, szerintem kézkrémként nem a leghatásosabb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 30.

Finom az illata, szerintem kézkrémként nem a leghatásosabb...

angelscrime

2011. április 6.

Közepes gyorsasággal felszívódó kézkrém. Megfelelően hidratál, nagyon puhává teszi a kezet. Kellemes, nem tolakodó, enyhe az illata, kedve támad az embernek egy kocka csokihoz. :) Körömágy-puhításhoz is nagyszerűen használható, magát a körmömön nem okozott pozitív változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 6.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)