Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló kézkrém a zamatos alma és a fűszeres fahéj illatával. Puhává és rugalmassá varázsolja a kéz bőrét.

fioretta

2020. november 25.

Karácsonyi almás-fahéjas süti illatú :) Az állaga könnyed, kicsit folyós, gyorsan beszívódik. Az illatát még kézmosás után is érezni!
Nagyon kiszáradt-repedezett bőrt nem hidratálja eléggé, de egyszerű ápolásra megfelel, kellemes, ünnepi hangulatot idéz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

lacrymosa88

2020. november 24.

Nagyon finom az illata és a csomagolása is szép. Kicsit hígabb, mint amire számítottam, de hamar beszívódik. Viszont csak közepesen hidratál: van, hogy azt veszem észre, hogy olyan, mintha be se kentem volna a kezem semmivel, persze az illata emlékeztet, hogy mégis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Bonnieoo7

2020. szeptember 11.

Lehet, hogy nem gyártják, de tagoknak az Oriflame mini katalógusban (vagy néha BB magazinban) még elérhető most 250 Ft körüli áron.👌Pont most rendeltem a karácsonyi csomagba valakinek, már nagyon sok jót hallottam róla. Magamnak nem, mert jelenleg 3 másik kézkrémem van a márkától, szinte újak, 1 még bontatlan. Erre nem szerettem volna újabb lapot húzni, no és nemrég szettben volt szappannal és univerzális balzsammal nevetséges áron. Akkor meg véletlenül kiment a fejemből megrendelni. Pech! ☺️ Nagyon jók a márka kézápolói, biztosan ő is, így adok neki 4 csillagot! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Regina26

2019. február 17.

Nagyon finom illata van, teljesen visszaadja a karácsony hangulatát. :) Gyorsan beszívódik, nem ragad. Nekem sokkal puhább lesz tőle a bőröm és nem is szárad ki. Ajándékba is adtam már és mindenkitől jó visszajelzéseket kaptam. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

nanne

2019. január 24.

Az illatát imádom, a hatását kevésbé. A könnyű vizes állaga miatt hamar beszívódik, és egy rövid ideig tartós csak az illata, viszont a kezeim semmivel nem lesznek hidratáltabbak, csak kellemetlen tapintásúak. Az illata miatt 4csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

dpanni18

2018. december 27.

Szuper jó illatú kézkrém, téli napokra megfelelő, beszívódása gyors!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Szuper jó illatú kézkrém, téli napokra megfelelő, beszívódása gyors!:)

Aria249

2018. november 25.

Nagyon jó illatú, karácsonyi kézkrém. Jól hidratál, nem ragad utána a kezem. Ajándékba is adtam már és mindig pozitív visszajelzést kaptam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

kincsq

2018. május 16.

Télen a meleg szobába bekuckózva nagyon kellemes hangulatot tud varázsolni a kiszáradt kezeimnek:) hamar beszívódik, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

jane79

2018. április 30.

Próbáltam ezt is nagyon finom Karácsonyi illata van. Ajándékba is ezt adtam csoki helyett Mikulásra 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

niki994

2017. április 29.

Imádtam ezt az illatot, igaz semmi hidratáltságot nem adott a kéznek de nagyon el lett találva az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.