Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyémántportartalma erős védőréteget képez. Körömlakkfixáló és fényes védőréteg. Tökéletes fedés, akár 7 napon át.

rekeszke

2017. december 23.

Évek óta kedvenc.:) Ezzel a legtartósabb a lakkozás, nekem tényleg megmarad vele a lakkozás akár egy hétig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Messy2214

2015. január 19.

Szépe fényes lesz tőle,de kicsit lassan szárad. A 7 nap azért túlzás. Nekem még egyik lakkomat sem oldotta fel. Egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

drica

2015. január 1.

Évek óta használom, a tapasztalataim elég vegyesek. Bizonyos lakkokat olyan szinten old, hogy utána órákig nem szárad meg... :(
Amúgy jó kis lakk, szép fényes réteget képez és relatíve elég tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

Amúgy jó kis lakk, szép fényes réteget képez és relatíve elég tartós is.

galagonyanya

2014. február 16.

Oriflame-es lakk fölé kentem. Szó ami szó, másnap volt egy-két csúnya benyomódás némelyik körmömön, de utána semmi, jól bírta a lakk 5-6 napig, a fénye is elég szép. Összehasonlítási alapom nincsen, így legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

asztromélia

2014. január 30.

Nagyon profi. 4 napja még talán a fénye sem kopott meg és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Nagyon profi. 4 napja még talán a fénye sem kopott meg és gyorsan szárad.

almarek

2013. szeptember 21.

Lehet, csak én vagyok béna, de ez egyszerűen nem szárad meg a körömlakkra rákenve. Elalvás előtt 5 órával kentem fel a már megszáradt alapszínre, de így is lenyomatos lett az ágyneműtől. Önmagában, színtelen, fényes lakk-ként el fogom használni (így megszárad), de nem ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Nagyon erős körömlakk! És ez azért csoda, mert az Oriflame körümlakkjai (legalábbis amelyeket én próbáltam) igencsak gyenguszok, hamar letöredeznek. Viszont erre is jellemző, hogy hamar sűrűsödik.:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

tittus

2013. július 6.

Update: Már a 2. üveget használom, és nagyon ajánlom mindenkinek! Eszméletlen fényesre szárad, nagyon gyorsan, és még a legsilányabb tartósságú lakk is fent marad a kezeimen minimum 5 napig kopás nélkül!! Tuti, hogy addig fogom újravenni, ameddig csak van! Egyébként tényleg van, hogy oldja a lakkokat egy picit, de olyankor úgy kenem fel, hogy sokat veszek fel az ecsetre és gyorsan festem ki a körmeimet, az ecsetet pedig nem nyomom rá annyira a körmeimre. Így is szépen terül, és nem lesz buborékos.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, abszolút megéri az árát! Én csak fedőlakként használom, de nagyon meghosszabbítja a lakkok élettartamát! Szép, fényes a finise és gyorsan szárad, és az ecsettel is nagyon könnyű dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

kissbarbara1990

2013. június 25.

Moyra, Catrice, Avon lakkokat feloldja. Így csak önmagában kenem fel,szépen csillog és ennyi.
Update: Hetek óta hozzá se nyúltam,nem kenyerem mostanában a natúr manikűr. Beleöntöttem egy kis tégely rózsaszín csillámport, lett egy tök tuti lakkom :)) Így sűrűbben fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Alexíta7

2013. június 11.

imádom. fedőlakként szoktam használni, elég sokáig bírják így a lakkok. egyetlen hibája, hogy kicsit nehezen szárad meg ezért 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Szintetikus színező anyag. (Lila)