Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Szuper hidratáló, ajakápoló balzsam, amely azonnali megkönnyebbülést hoz a kiszáradt ajkaknak. Összetevői kettős hatásúak, 300%-os hidratálást biztosítanak, megakadályozzák a nedvességvesztést, és védelmet nyújtanak a környezeti ártalmakkal szemben. 8-as faktorú fényvédőt tartalmaz.

Liara0826

2019. április 1.

Még régebben kaptam egyet és nagyon szerettem. Nagyon jó termék, praktikus csomagolásban. Szívesen újravenném, de nekem elég drágának tűnik akciósan is és úgy emlékszem nem tart sokáig. De ez nem a termék hibája, azzal nincs gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Krisztina527

2019. március 25.

Nagyon szépen hidratál, az illata és az eredmény is nagyon tetszik. Egy hibája van csak, mégpedig az, hogy gyorsan fogy. Akciósan újra veszem megint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Heni223

2019. március 20.

Nagyon jó ajakápoló, uv védős és ad egy szolid színt az ajaknak egyben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Nagyon jó ajakápoló, uv védős és ad egy szolid színt az ajaknak egyben.

Fairy24

2018. november 2.

Az egyik legjobb ajakápoló, amelyet valaha használtam. Szuperül hidratálja, puhává és fényessé varázsolja még az erősen kiszáradt ajkamat is. Rendszeresen, évek óta használom. Sajnos gyorsan fogy és ezért nem olcsó kence, de így is megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Nyafipocak

2018. április 6.

Szerintem elég jó terméke az Oriflame-nek. Puhává, hidratálttá varázsolja ajkaimat. Világos árnyalatban van meg. Újra vevős termék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Csipetke

2017. november 21.

Szerintem ez egy katasztrófa. Sok ajakápolót használtam már mivel mániákusan szerzem be őket, szóval van viszonyítási alapom is. Az állaga sem tetszik és olyan mintha valami nyálas vizes valamit kennék a számra ami még szárítja is. Hamar eltörik és szét esik és semmit nem ér. Pénz kidobás volt.Gyorsan fogy szerencsére bár szerintem hamarosan a kukában landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

dalmuska

2017. augusztus 5.

Legalább 4x újravettem, ha jól emlékszem. Nagyon jól hidratál, a cserepes ajkakat rövid idő alatt ápolttá teszi. Elég volt napi 1x, 2x használnom. Ráadásul a színei is gyönyörűek, bár nem feltűnőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Magnolieae

2017. április 6.

Nude rúzsként használom alkalmanként, de nem szerettem meg. Nem szárít, de nem is ápol. A Nude szín tényleg nude, a Natural Pink árnyalat viszont már túl rózsaszín, a nevével ellentétben számomra egyáltalán nem természetes. Nude rúzsból és ajakápolóból is van jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

fdorottya

2016. szeptember 14.

Drága (akciósan is), Gyorsan elfogy. Nem rossz, de nem fogott meg. Van ennél sokkal jobb ajakápoló is. Igaz nem szárította úgy a számat mint a Labello és társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Noah27

2016. szeptember 14.

Egynek jó,egyszer megvenni jó.
Nem hiszem,hogy többször újraveszem.A The One BB ajakbalzsamát ezerszer jobban szeretem.
Ez nekem túl egyenletlenül terül el a számon.A színe nem rossz.Hidratálása olyan normál,nem az a húú,mint a Labellónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Egynek jó,egyszer megvenni jó.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!