Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. július 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

kacibog83

2015. július 2.

Nagyon szerettem, ilyen jó parfümös testápolóm még nem is volt. Isteni finom, hosszan tartó illata van. A hidratálása is megfelelő, elégedett vagyok vele minden tekintetben. Sajnos mostanában nem láttam katalógusban, amikor vettem, akkor is az akciós (talán kiárusított) termékek között szerepelt. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Marcsus

2014. február 5.

Anno használtam, szerettem. Olyan az illata, mint egy parfümkrémnek, sokáig érezni a bőrön, és mellette még hidratált is. Én sokszor az arcomra is kentem, amikor kiszáradt, és csodát művelt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

zella

2014. február 1.

Nagyon könnyen beszivődő krém,isteni illata van.A doboza is esztétikus .Nálam eladó egy db bontatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

la.petite.peste

2013. március 4.

Ajándék volt, de a szörnyű erős illata miatt kénytelen voltam továbbajándékozni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

CosmoYuu

2013. február 9.

Az illata nagyon kellemes, a bőr is puha lesz tőle, csak sajnos nem tart sokáig az illata.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Orsi23

2012. november 9.

Imádom az illatát!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Imádom az illatát!:)

Bibi

2012. április 16.

Különleges illata van,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Különleges illata van,szeretem.

mariann33

2012. április 16.

Egyetértek az előttem szólókkal!Egyedi csomagolás,isteni illat,amit órákig érezni,és egy igazi könnyű lotion!Nagyon szeretem,kár hogy időszakos termék!Pedig parfümben sem lenne rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Blame

2012. április 15.

A doboza tetszik a legjobban :D és az illatára és a hatására sem volt panasz. ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

noxibaba

2012. február 25.

Nagyon jó illata van, amit sokáig lehet érezni. Sajnos a hatása nem tart egész nap, de jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3