Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2021. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Praktikus, egyszer használatos, agyagos arcmaszk természetes almakivonattal. Tisztítja és revitalizálja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyúváladékot. Almaillatú, agyagos formulája könnyen eldolgozható a bőrön, csodálatos matt hatást eredményez.

Ár: 750 Ft , Eladó: kxm
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, Zugló, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zdoreebaba

2019. december 27.

Varázslat amit az arccal művel. Nekem kombinált bőröm van, bár már inkább zsírosnak mondanám. Olyan nehéz zsíros bőrre megfelelő maszkot találni. Nem hittem volna, hogy ez a zöldalmás maszk fogja megoldani ezt a problemámat. Hibátlan! Egy használatra szól, de én 2-3 alkalomra be tudtam osztani. Krémes agyagos hatása van felvíve. 15-20 percig rajtahagytam, lemostam és varázslat. Már lemosást követően látni lehetett, hogy a pórusaim megtisztultak, a bőröm puhább lett. Az illata nagyon kellemes, első szaglásra szerelem. Ajánlatos a lemosáshoz egy meleg vízzel átitatott pamut kendőt vagy szivacsot használni. Így nem marad több agyag a bőrfelszínen. Akinek zsíros/kombinált/vegyes bőre van feltétlenül szerezzen be egy ilyet! Jól fog jönni! Nálam bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

bendi13

2018. december 23.

10 perc helyett 30 percig hagytam fent és elképesztő eredmények születtek. A pórusaimat kitisztította, a bőröm zsírosságát leoldotta és tényleg, brutálisan mattít. Nem gondoltam volna, hogy ennyire szuper lesz ez az arcmaszk. Nekem csak a felét sikerült elhasználnom, így nálam a 10 ml 2 alkalomra lesz elegendő. Az összetevői nem szépek, nem is értem minek kell bele ennyi féle tartósítószer, de néha úgy vagyok vele, hogy egy-egy ilyen szuper végeredményért megéri. A szárító hatása miatt száraz és normál bőrűeknek nem ajánlom, ez tényleg csak a zsíros bőrűeknek fog megfelelni, mivel brutálisan eltünteti a zsírt az arcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.