Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2019. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Kényeztesd arcbőröd és add vissza frissességét a könnyű textúrájú, gránátalma- és szőlőkivonatot tartalmazó maszkkal, bárhol és bármikor. Tisztítja és táplálja a bőrt, véd a környezet káros hatásaival szemben. Hatására tisztább, ragyogóbb és üdébb lesz a bőr megjelenése. Bőrgyógyászatilag tesztelt, minden bőrtípusra ideális."

Ár: 500 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd/Szolnok/Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

veci

2021. március 7.

Engem első használatra meggyőzött. Az illata szerintem nem hasonlít semmire, gránátalmára és szőlőre biztosan nem, de engem ez nem zavar. A hatása viszont fantasztikus. Használata után azt éreztem, hogy csak úgy kicsattan az arcom a hidratáltságtól. Rendesen át van itatva szérummal, bőven jut a nyakra és a dekoltázsra is, a maszk szépen rásimul az arca. Biztos, hogy fogok venni még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Vicus

2021. január 3.

Én semmilyen kellemes illatot nem éreztem, sőt, kínai cipő szagú volt, olyan műanyagos. Méretre nekem jó volt, biztos nagy arcom van :D Jobban illeszkedett, mint egy előzőleg használt maszk. Ennek az anyaga is más, mintha jobban magában tartotta volna a szérumot, nem is száradt ki 20 perc után, csak az orromon. Ennek ellenére a tasakban maradt szérummal újra átkentem a maszkot és azzal is vártam 15 percet. Puha, hidratált lett a bőröm. Az antioxidáns tartalmát azért kétségbe vonnám, de annak a pozitív hatása úgyis csak hosszú távú antioxidáns tartalmú szérumok használatával érvényesülne. Én amúgy nem vagyok egy nagy fátyolmaszkos, mert egy használatért drága és sok szemét keletkezik. Fura szaga miatt ezt nem is volt olyan élvezetes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

zonga

2020. július 12.

A hatása nagyon jó, kellemes érzés, jót tesz a bőrnek. Nem csíp, nem irritál, puha, hidratált lesz tőle az arcbőr. Mintha megfiatalodtam volna, úgy néztem ki utána :) Én hűtőbe is be szoktam rakni használat előtt, így még jobb. 2-3 alkalomra simán elég. Viszont kicsit túl van méretezve, elég nagy arcra készülhetett. Csatlakoznék fruzsi0105-höz: Iszonyatosan csöpög, a kezem is tisztára ragadt, amíg felraktam. Kellemetlenül tocsog, túl sok anyag van benne. Konkrétan a zacskóból is csöpögött. Van olyan fátyolmaszk, ami kevésbé, csöpög, mégis elegendő a benne lévő cucc. Így viszont kellemetlen a használata. Csak emiatt vonok le csillagot, mert hatása látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

zdoreebaba

2020. június 4.

Jó érzés volt feltenni. Gyors a használata, így egy fárasztó nap után is hipp-hopp fel lehet tenni és nem kell pepecselni a lemosható maszkokkal. Úgyhogy egyrészt praktikus és hatásos is. Alaposan tisztítja a bőrt. Körülbelül 15-20 percig is jó fent hagyni, míg a bőr rendesen beissza az anyagot. Általában ami marad az arcbőrön én még be szoktam masszírozni és érzem ahogy szívja magába az értékes hatóanyagokat. Utána egészségesebb, puhább lesz a bőröm. Jó használni és árban sem vészes, leértékelve 700-800 forintért vásárolom. A gránátalma-szőlő kivonat értékes antioxidánsokat tartalmaz amik védik a bőrt a környezet káros hatásaival szemben valamint akadályozzák a bőr öregedését. Az illata isteni finom. Felemelő érzés feltenni egy hosszú, fárasztó nap után és relaxálni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

fruzsi0105

2020. február 14.

Nekem tetszett, nagyon jo puha lett utana az arcborom. Nem csipett, nem huzta az arcomat, egyszoval szuper volt. Egyetlen negativum talan, hogy annyira at van itatva anyaggal, hogy amikor kivettem a csomagolasbol es probaltam szethajtogatni konkretan csopogott rola a cucc. Ettol eltekintve viszont csodas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Urea, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Triacetin 0 0

Forrás: truth-in-aging, BFT