Oriflame

Ár:   1799 Ft (csak szettben kapható)   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Ár:   1799 Ft (csak szettben kapható)
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Kényeztető nyári arcápoló szett természetes, gyümölcsös kivonatokkal. Az arcápolók hatására a bőre simább, puhább és természetesen ragyogó lesz. A szett tartalma sárgabarackos arcradír, nyugtató és kényeztető maszk fekete áfonyával, valamint görögdinnyés, zselés állagú hidratáló.

jane79

2019. május 10.

Örültem, amikor megláttam a katalógusban, Vettem magamnak és ajándékba is tökéletes. Szeretem a gyümölcsös arcápolókat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Evu28

2018. augusztus 3.

imadom oket mind nagyon jo

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

imadom oket mind nagyon jo

NettiKadar

2018. július 19.

Kár, hogy csak szettben kapható.. A radírja kifejezetten jó. A mászkál nem vettem észre semmit. Úgy beszívódik, mintha csak egy krém lenne. Még csak párszor használtam, az illatuk intenzív. A hidratáló lehet hogy soha nem fog elfogyni, de jó illata van:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

fpanni

2018. március 19.

Nagyon szerettem, de nem venném újra szettben, maximum külön a radírt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Nagyon szerettem, de nem venném újra szettben, maximum külön a radírt. :)

Vevep92

2018. január 24.

A kiszerelésük miatt cukik... több pozitívat nem tudok róluk mondani, viszont nincs olyan nagy hibájuk sem, majd valamire csak jó lesz.... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Kmerci

2017. október 2.

Nagyon jó kis szett, kellemes felfrissülés a használatuk, legfőképp nyáron használtam, jövőre visszatérek rá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Vigike

2017. augusztus 3.

Találomra választottam ki az Oriflame-ből. Mikor megláttam, hogy milyen picikék, kicsit én is megremültem. Egyedül az arcradír vált be igazán. A maszk és a hidratáló az elmegy kategória. Mindhárom terméknek mennyei illata van. El fogom használni őket, de én is sajnálom hogy az arcradírt nem lehet külön kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

TimyeK

2017. március 8.

Húú, a barackos arcradír isteni. Nagyon sűrű, apró szemcsés. Nagyon szuper érzés, hogy felmelegszik a dörzsölés hatására. Gyengéden radíroz, nem szárítja ki a bőröm. Az áfonyás pakolás egy átlagos kis hidratáló, az illata kellemes és szépen beszívja a bőr. Akciósan megérte megvenni, bár elég kis adagok... Ha az arcradír külön, normális kiszerelésben is kapható lenne, csak azt venném meg,mert tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Fruzsalina111

2017. március 6.

Az arcradír nagyon szuper imádom, hogy ilyen finom az illata, és hogy szuperül tisztít, csak a kiszerelés lehetne nagyobb, mert ez elég gyorsan fogy, és néha sikerül kicsit sokat kinyomnom belőle. A hidratáló nekem túl ragacsos elsőre, de miután elkenem az arcomon, egyre kellemesebb, és hűsít is. Csak egy picit zavar, hogy ragad utána az arcom. A maszk ennek ellenére katasztrófa, és lehet csak az én bőrömmel van a baj, de nekem nagyon nem vált be ez a cucc. Nagyon csíp, és tényleg egyszerűen nem tudom felkenni anélkül, hogy ne kezdjen el irritálni. Akciósan rendeltem, így megérte, de nem tudom, hogy újra rendelem-e még. Nekem csak a barackos arcradír kellene belőle nagy változatban!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Nikoletta8

2017. február 17.

Nagyon tetszik a hatása az egész szettnek. Az arcmaszkot nekem is hamar beszívja az arcom. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.