Oriflame

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ada6200, Módosítva: 2015. június 9.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Az élénkítő és frissítő málna A-, B1-, B2-, C- és E-vitamint tartalmaz.

A gyümölcsből nyert kivonat regenerálja  a bőrt, egészségesebbé és ragyogóbbá teszi a megjelenését.

szabina971

2019. március 12.

Megvettem mert nagyon kedvező ára volt és sok pozitív vélemény van róla.
Az illata kellemes és nagyon hamar felszívta a bőröm.
Viszont nekem nem vált be elkezdett az arcom kipirosodni tőle és viszketett. :(
Nagyon sajnáltam de meg kellett válnom tőle. :/
A barátnőmnek viszont be vált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Megvettem mert nagyon kedvező ára volt és sok pozitív vélemény van róla.
Az illata kellemes és nagyon hamar felszívta a bőröm.
Viszont nekem nem vált be elkezdett az arcom kipirosodni tőle és viszketett. :(
Nagyon sajnáltam de meg kellett válnom tőle. :/
A barátnőmnek viszont be vált :)

apple97

2018. január 10.

Nem vártam tőle sokat, de az egyik kedvencem lett. Nem vagyok nagy arckrém mániás, mivel tág pórusaim vannak és enyhén zsíros is a bőröm, főleg T-zónában, viszont télen érzem, hogy szüksége van egy kis hidratálásra. Nem igazán használok arckrémeket mivel szinte mindegyik pattanásokat és miteszereket okozott. Viszont ennél ezt nem tapasztaltam, nagyon szépen beszivódik, nem zsíros, nincs nehéz érzete a bőrmnek, jól hidratál. Az állaga nagyon tetszett. Ami elszomorít, az a parabén az összetevők között. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2017. október 16.

Nagyon szeretem, finom puha lesz a bőröm, selymes, könnyen beszívódik, nem zsíroz. Az illata isteni. A habos krém szinte gusztusos, meg kívánom tőle a málnát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

skin

2017. szeptember 1.

Finom málnás krém habos állaggal,lánykáim szeretik nagyon . Azt mondják ez abszolút nem zsírosítja a bôrt. Egy probléma van vele ,hogy ritkán kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

nitacica

2017. augusztus 21.

Nagyon szerettem volna szeretni mert az illata mennyei bár elég mű-málna de én alapból szeretem az ilyen illatokat, viszont pár használat után kipattogtam tőle. Érdekes, hogy a társától a vadrózsástól semmi bajom nem volt pedig azt zsírosabbnak éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

csudex

2017. július 24.

Erdekes, kicsit tomorebb habos allaga van. A krem maga nagyon konnyu. Nagyon szerettem hasznalni. Pattanasos, zsiros borom van, de nagyon szepen toleralta. Nyaron eleg a hidratalo erossege. Mindenkepp venni fogok meg belole. Ar-ertek aramyban nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

RDTIMI

2017. július 23.

Az illata isteni, az állaga nagyon könnyű, habos! Igazi nyári arckrém! Az illata miatt már többször újra vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

Napraforgomagocska

2017. május 14.

Egyáltalán nem zsírosít, viszont nagyon puha lesz tőle a bőröm. Az illata is nagyon fincsi, majdnem megkóstoltam :) Az állaga érdekes,de nagyon szuper. Fiatal bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

LajkoTimi

2017. április 7.

A végén már nagyon untam az illatát,egyébként kellemes volt, könnyen beszívódott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

cseppcsaj00

2017. február 19.

Nagyon jó kis könnyű krém, nem zsírosít és hamar beszívódik. Az illatáról nem is beszélve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.