Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Bőrpuhító és bőrkisimító hatású, hidratáló arckrém természetes zabkivonattal. Nyugtatja és ápolja a száraz bőrt.

Alexandra8

2019. június 6.

Az illatát nagyon szerettem kellemes, bár inkább mézre emlékeztet. Estére használtam a téli hónapokban akkor nagyon meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

jen0702

2018. november 18.

Szettben vásároltam. Ezt a krémet ritkábban használom, mivel nem érzem szükségesnek a mindennapi használatát, egyébként meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát. Hetente 1-2 alkalommal használom az arclemosó után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

blondie0310

2018. szeptember 12.

Reggel-Este is jól használható. Illata szuper, nem pattogzik ki tőle a bőr, nem gyöngyözik miatta az izzadtság, ha kicsit kimelegszek. Überelte a Nivea ès a Garnier krémeket is ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Orsyna

2018. április 19.

Akciós volt maszkkal lemosóval együtt
A maszk bevallom sokkal jobb puha lett a bőröm
Viszont ez a krem vizezett enyhén csíp
Kicsi a mennyiség is azt vettem eszre minden olyan keves
Kis tegely. Ezen sporolnak
Nem veszem ujra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Akciós volt maszkkal lemosóval együtt
A maszk bevallom sokkal jobb puha lett a bőröm
Viszont ez a krem vizezett enyhén csíp
Kicsi a mennyiség is azt vettem eszre minden olyan keves
Kis tegely. Ezen sporolnak
Nem veszem ujra

csemezb

2018. február 26.

Én a bevezető akcióban az arctisztítóval és a tonikkal vettem meg. Őszinte leszek, nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemeset csalódtam. Az ára így csomagban teljesen megérte, de szerintem még rendes áron sem drága. Jól hidratál, nem kell sok belőle, nem hagy zsíros érzetet maga után, 5 csillagot adnék, de az összetevői miatt 4-et kap. A termékre amúgy 5 menne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

apple97

2018. január 10.

Könnyű az állaga, illata isteni, hamar beszivódik. Nagyon jól hidratál. Kicsit csalódottan látom, hogy parabént tartalmaz. Így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

xfxff349

2018. január 2.

Fuu hát az elején nem fűztem hozzá nagy reményeket, mert iszonyatosan száraz a bőröm és kb egy arckrém van, ami rendesen tudja hidratálni. Hát meglepődtem, mert egész szépen hidratál és nem nagyon hagy ragacsos érzetet sem, talán egy nagyon minimálisat. Picit ugyan nekem az állaga vizesnek tűnik, nem olyan tömör, sűrű krém, viszont ez felkenés után abszolút nem ront a minőségén. Az illata nekem az Activia zabos joghurtjára emlékeztet, amit nagyon szeretek, és kifejezetten tartós is az illat, még délután is érzem ha pl a kezemre is kentem belőle egy picit. Összességében a nagyon száraz bőrre szerintem nem ez a krém lesz a megoldás, de átmenetileg vagy melegebb időben szerintem jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

melindaa

2017. december 7.

Annyira száraz a bőröm, szinte mindent kipróbáltam rá, és ez a termék család segített a bőrömön!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

juditprehalek

2017. november 23.

Száraz bőrre ideális-Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 23.

Száraz bőrre ideális-Kedvenc.

Csutak

2017. november 17.

Nem lett a kedvencem, de nem is rossz kis termék. Dermofil arcszeszes arctörlés után kifejezetten jót tesz az arcbőrömnek, de csodát sajnos nem tesz így sem. Tudom, hogy nem éppen az én bőrtípusomnak való, de már annyi mindent próbáltam, ami zsíros bőrre van és nem használtak... Négy csillag a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Isononyl Isononanoate, Myristyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2