Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan felszívódó, tápláló hatású nappali krém vadrózsakivonattal. Rugalmasabbá teszi és védi az arc bőrét.

Minden korosztály számára, kifejezetten száraz bőrre készült krém vadrózsakivonattal, melynek gyengéd, tápláló olaja nyugtatja, és bársonyosan puhává varázsolja a száraz bőrt.
Táplál, puhít, javítja a bőr komfortérzetét.

Kiszerelés: 50 ml

Lilluska

2018. március 24.

Nagyon jó illatú, kellemes kis krém, de télen nem lenne elegendő számomra. Nyárra-tavaszra tökéletes viszont, nem nehezíti el a bőröm, könnyen beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

LizzC

2018. január 30.

Ajándékba kaptam. Az illata édeskés, felkenés után nem érződik erőteljesen. Könnyed krém, zsírosabb bőrre nyári krémnek tökéletes, gyorsan beszívódik. Nekem viszont kicsit csípte az arcomat, főleg, ha mindennap ezt használtam. A végét ki is dobtam, semmiképpen nem venném meg magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

MedicineDerm

2017. június 19.

Könnyed, jó illatú. Száraz bőrre kicsit kevés, de nyáron ideális. Nem irritál, noha van azért benne egykét dolog... Egyébként ahhoz képest viszont nem olcsó. Ajándékban kaptam, tartaléknak használom amikor elutazunk, mert nem fénylik utána a bőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Csipetke

2017. június 8.

Nekem az illata nem tetszik,mondjuk sosem rajongtam a rózsa illatért. Viszont gyorsan beszívódik,könnyű nyári krém.Alapozó alá szoktam használni mert hidratálni nem nagyon akar.De így az alapozóval szépen együttműködik.Egyszer vevős,azt hiszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

prinszepsz

2017. április 26.

Tényleg könnyedén beszívódik, jó illata van. Nem egy világmegváltó krém, legalábbis számomra. Nem akarom túlzottan lepontozni, mert amúgy nem okozott semmilyen irritációt és egy- két órára hidratált is, de sajnos nekem ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Fruzzzzzs

2017. március 3.

Nagyon könnyű, vizes állagú, finom illatú krém, épp ezért kicsit nehéz elhinni, hogy ezt kifejezetten száraz bőrre ajánlják. Nem szeretem a nehéz, zsíros krémeket, úgyhogy nekem tetszik ez a fajta állag, bár igaz, hogy talán egy kicsit többször kell használni a teljes hidratáltsághoz. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. El fogom használni, de nem hiszem, hogy eredeti áron újra megvenném (most egy 1500 ft értékű 5 darabos szett részeként jutottam hozzá, így elégedett vagyok vele).

Update: rászoktam a rendszeres nappali használatára, megszerettem. Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, nekem éppen elegendő. Megérdemli a 4 csillagot (de csak ha alacsony áron jut hozzá az ember, a teljes ára azért sok érte).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

nemetiedit9

2017. február 21.

Tudom, hogy nappali krém, de én inkább estére használom, hogy szépen hidratálja az egyébként kombinált bőrömet, nappalra pedig ugyanennek a krémnek az aloeverás változatát használom.
Szerintem nagyon jó illata van, kellemes rózsás, nem mondanám erősnek vagy zavarónak, de lehet érezni eléggé az illatot persze, hát ezt ki mennyire szereti, nekem nincs vele gondom.
Nagyon jó krémes, sűrű állagú, kellően hidratálja a bőröm, és nem is egy drága valami (bár akinek extra-extra-extra száraz a bőre, lehet valami ennél komolyabb dologgal kellene próbálkoznia, mindenesetre az én átlagos bőrömet tökéletesen ápolja).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

laura711

2017. február 15.

Naponta használom, nagyon jól hidratál és puha lesz tőle a bőröm.Jó volt látni hogy sok természetes vagy ártalmatlan anyagot tartalmaz.Egy problémám van vele (ami minfen oriflames krémmel) sok benne az illatosító anyag, kellemes az illata de nem tesz jót a bőrnek főleg az arcon.Jobb lenne ha kevésbe lenne intenzív az illata de az természetes illatósító lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

user6

2017. február 6.

Két hete használom ezt a krémet reggelente. Nagyon puha és hidratált lesz tőle a bőröm és még az arcomon lévő piros foltokat is halványította. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

dorikatapal00

2017. január 29.

Nekem az illata picit furcsa, de egyébként nagyon jól hidratál. Nyilván nap közben kellene használnom, meg reggel, de én inkább este szeretem. Így is teszi a dolgát, de ha elfogy inkább estit veszek. Finom, puha tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isononyl Isononanoate, Myristyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylyl Glycol, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak