Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Selymes állagú szemkörnyékápoló krém. Gyengéden hidratál, csökkenti a finom vonalak megjelenését. Q10-peptidet és természetes lucernát tartalmaz.
Ajánlott 30 év fölött, minden bőrtípusra.

HeyGirl

2019. július 10.

Nagyon kis cuki kiszerelés, illata állaga kellemes. Tökéletesen kiegészíti az esti rutinomat. Reggelre szépen kisimítja a pici ráncokat. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

jane79

2019. május 10.

Sokszor csak szemeztem vele, de egyszer akciósan megrendeltem. Teljesen rendben volt, hidratáló hatása ötös, mehet is az öt csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Greyhale

2019. január 16.

Ugyan még csak 20 éves vagyok, így nem kell az öregedésgátló hatása, de mint szemkörnyék ápoló krém kiváló. Este miután lemostam a sminkem nagyon szépen megnyugtatja a bőröm, később pedig szép hidratált lesz tőle. Egyébként az icipicit ragacsos állaga miatt( ami tényleg kevés és idővel teljesen eltűnik) jó primernek is.
Érdemes kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Érdemes kipróbálni

ALettah

2018. szeptember 21.

Harmincat betöltve úgy döntöttem, hogy nem árthat :) Igyekszem tényleg naponta kétszer használni, a szemkörnyék lágy masszírozásával együtt. Nekem alapból karikás és kicsit puffadt a szemkörnyékem, függetlenül attól, hogy mennyit alszom. Két hete használom ezt a kis cuccot, és határozottan halványultak a karikák. Hogy ez a krémnek, vagy a masszázsnak tudható be, nem tudom, de szerintem ennyi pénzért nem csodát kell várni.
Csomagolása csinos, vidám, egyetlen hibája, hogy többnyire túl sok terméket nyom ki elsőre, de már beletanultam a kezelésébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Evu28

2018. augusztus 3.

Jo kis krem nem irritál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Jo kis krem nem irritál

radioaktiva

2018. július 20.

Szépen hidratál, nagyon kellemes kis krém, de én borzasztóan könnyeztem tőle, ezért anyumnak adtam. Ő nagyon szerette, neki nem okozott semmi gondot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 20.

Barbi93

2018. június 3.

Egy sima szemkörnyékápoló, könnyű állaga van egy kevés is elég belőle. Jól hidratál, nagy változást nem vettem észre pedig már több mint 2 hónapja próbálgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

tara95

2018. április 5.

Nem fűztem hozzá valami sok reményt, ajándékba kaptam. Alapvetően a szemkörnyékem is olajos de az erős vízhiány miatt a nevetés okozta ráncok egyre mélyülnek, hiába kenek mindenhova c vitamint, hámlasztót, retinolt etc. Őszintén meglepett. Észrevétlenül kúszott be a rutinomba, ha nem tudnám a márkát, luxustermékre tippelnék. Könnyed, mégis nagyon-nagyon tápláló, hamar beszívódik és kisimítja a vékony bőrt. Valóban szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Lolychan

2018. január 21.

Eddig a kedvencem. :) Remekül hidratálja a szemkörnyéket, látható a javulás. :) Ha a szemembe is kerül véletlenül, nem irritál. Csillagos 5. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

szabopetra24

2017. november 27.

Sminkalapnak és hidratálónak tökéletes! Illata kellemes, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Sminkalapnak és hidratálónak tökéletes! Illata kellemes, hamar beszívódik.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propanediol
Peptidek: Pentapeptide-34 Trifluoroacetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Pentapeptide-34 Trifluoroacetate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak