Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden korosztály számára megfelelő, zsíros bőrre kifejlesztett termék teafaolajjal, amely antibakteriális tulajdonságokkal bír, kezeli a pattanásokat és tisztítja a bőrt.
Tisztít, mattít, csökkenti a pattanások számát.

Praktikus, 2 az 1-ben megoldás a pattanások kezelésére. Antibakteriális teafaolajat tartalmaz, aminek köszönhetően gyorsabban gyógyulnak a pattanások.

elfmercina

2019. május 21.

Nekem teljes mértékben bevált. Leszárítja a pattanásokat, megrövidítve azok élettartamát.
Szerencsére passzol az arcbőröm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Szerencsére passzol az arcbőröm színéhez.

Doryca007

2019. május 7.

Nekem sajnos nem valt be sem korrektorkent, sem pattanastalanitokent. Picit fed, konnyen eltunik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

ladywonderful

2019. március 7.

Véletlenül láttam meg most itt a KM-en a képét, rengeteg emléket hozott élő :)
Régen sokat használtam, amikor még pattanásos volt a bőröm, a zöld része kifejezetten tartós volt, imádtam. A concealer részét csak úgy ímmel-ámmal használgattam, de az is egész jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Véletlenül láttam meg most itt a KM-en a képét, rengeteg emléket hozott élő :)

HNReni

2019. március 6.

A pattanásokat 1-2 nap alatt eltűntetni. A bőrszínű résznek a fedése és eldolgozhatósága nem jó. Kicsit sötét az én világos bőrömhöz és ha sminkszivaccsal próbálom eldolgozni eltűnik. Így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

zfruzsi

2019. március 5.

Egy időben amikor sokszor jelent meg egy-egy apróbb pattanás, akkor a mindennapjaim fontos része volt - mára szerencsére nem igazán jönnek ki pattanásaim, így feledésbe merült kicsit, de mindenképpen szeretném leírni róla így is a véleményem és ajánlani. Én ugyanis mindenképpen csak ajánlani tudom, ugyanis észrevehetően segített a pattanások minél előbbi gyógyulásához és eltűnéséhez a zöld része és én azelőtt ezt semmilyen termékkel nem tudtam elérni. A bőr színű része nem volt a kedvencem és nem is tudtam vele sosem elfedni a zöld színt, de ez nem különösebben zavart, ugyanis mindig alapoztam úgyis utána - viszont számomra az kifejezetten feleslegesnek bizonyult, felőlem lehetett volna csak zöld az egész is. Most is van belőle itthon, ha ne adj' Isten megbolondulna a bőröm és én tényleg jó szívvel ajánlom a pattanásokra ezt másoknak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

PatriciaF

2019. január 26.

Nehéz eldolgozni, a korrektor része színben nem passzol az arcom színéhez. Mivel száraz a bőröm, alapozót nem használok szívesen, ehhez viszont muszály vagyok. Nem látom, hogy javulna tőle, vagy szárítaná a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Jucuus

2018. december 25.

Nem rossz korrektor, fedése közepes, nekem kicsit nehéz eldolgozni, de egyébként eddig jól bevált, remélem így is marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

Aria249

2018. november 25.

A zöld fele nekem mindig megmarad, viszont ha nagyon piros a bőröm, akkor az alapozó alá téve szépen tompít a bőr gyulladt kinézetén. A korrektor fele tökéletes árnyalatú a bőrömhöz, krémes állagú,tartós, viszont ecsettel viszem fel a bőrhibákra, mert úgy természetesebb hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Coffee123

2018. november 10.

Szerettem volna szeretni, de nem fed jól és a gyulladásokat sem csökkentette. Sajnos nem vált be, pedig a 2 szín praktikus, mert jól ki lehet belőle hozni a megfelelő árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

cicaaholdrol

2018. október 19.

Még kb. 8-10 évvel ezelőtt használtam, főleg éjszakára, amikor sikerült széttrancsíroznom magam fürdés után :D Tök jól lehúzta a pirosságot. Sajnos nekem a színezett korrektor része túl sötét a bőrömhöz, így az mindig megmaradt. Most újravettem, kíváncsi vagyok az évek alatt hatásossága változott e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0