Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2020. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden korosztály számára megfelelő, zsíros bőrre kifejlesztett termék teafaolajjal, amely antibakteriális tulajdonságokkal bír, kezeli a pattanásokat és tisztítja a bőrt.
Tisztít, mattít, csökkenti a pattanások számát.

Praktikus, 2 az 1-ben megoldás a pattanások kezelésére. Antibakteriális teafaolajat tartalmaz, aminek köszönhetően gyorsabban gyógyulnak a pattanások.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vanille23

2021. február 15.

Nekem ez a cucc mindenre IS jó volt! Annyira sajnálom, hogy már nem gyártják :( Bármilyen pattanásra, bőrhibára, apró sebre felkentem éjszakára, másnapra eltűntek. Néha még napközben is használtam, amikor muszáj volt, a zöld színe ellenére, a másik oldalán lévő korrektor+alapozó elfedte a zöld színt. Még egy utolsó darabot tartogatok belőle, ha az elfogy, valamit ki kell találnom, mert a megújult változata borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

tátombák

2020. augusztus 23.

Már az ötlet is megér egy jó értékelést, a kivitelezés is meglepően jól sikerült. Pedig általában az szokott lenni, hogy minél multifunkcionálisabb egy termék, annál használhatatlanabb, de ez nagyon jól működik. Alapozó alá szoktam használni, ha van egy nagy piros folt az arcomon. A bőrszín lehetne a termék gyenge pontja, de a világos bőrömön is működik, és a zöld szín miatt úgyis muszáj rá alapozó. Egyedül a zsírosságába lehetne belekötni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Segna

2020. május 15.

Régen gimisként nővéremtől kaptam és imádtam. Maga a korrektor részéhez mondjuk hozzá sem nyúltam (borzalmas volt) csak a pattanás elleni zöld részét használtam . Minden este a szükséges helyekre felkentem majd reggel a maradékot lemostam és csodákat művelt! Aztán nővérem áttért az Avonhoz én pedig szomorú voltam mindig visszasírtam. Azóta teljesen elfelejtettem, de már nem is venném újra. Inkább a megelőzés a cél mint a kezelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Blue3

2019. október 4.

Elég jó kis termék számomra. A csúnya nagy pattikat is szépen elfedi, azonban a zöld színnel nem árt vigyázni, könnyen elsokallhatjuk. A korrektor árnyalatával szerencsém van ,mert pont illik az inkább világosabb bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Julus92

2019. augusztus 10.

Régen volt ilyenem, de nagyjából semmi hatása nem volt a bőrömre, de ez nem is akkora csoda, elnézve az összetevőket. A sokadik teafalolaj valószínűleg nem elég arra, hogy rendbetegye a pattanásokat. A korrektornak ráadásul természetellenes színe volt. Sötétebb bőrűeken is láttam, rajtuk sem mutatott szépen szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

TKataa

2019. július 20.

Felemás érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Kárt nem tesz a bőrrel, tetszik ez a kettő az egyben kiszerelés, de különösebb hatását nem érzem, nem is fed rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

TamaraS

2019. július 1.

Nagyon jól teszi a dolgát, már a sokadikat használjuk el a testvéremmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Nagyon jól teszi a dolgát, már a sokadikat használjuk el a testvéremmel.

Nikol004

2019. június 25.

Nekem sajnos nem vált be. Csak enyhén fed, a pattanások nem száradnak le tőle, mintha fel se kentem volna. Sajnos a bőrszínemhez se passzolt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

elfmercina

2019. május 21.

Nekem teljes mértékben bevált. Leszárítja a pattanásokat, megrövidítve azok élettartamát.
Szerencsére passzol az arcbőröm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Szerencsére passzol az arcbőröm színéhez.

Doryca007

2019. május 7.

Nekem sajnos nem valt be sem korrektorkent, sem pattanastalanitokent. Picit fed, konnyen eltunik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0