Oriflame Love Nature Tisztító 2 az 1- ben Arcmaszk és Arcradír Organikus Teafával és Limemal

Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

2 az 1-ben arcmaszk és arcradír organikus teafából nyert esszenciális olajjal és lime-kivonattal. Mélyen tisztítja és radírozza a bőrt, csökkenti a pórusok megjelenését. Hatására simább, mattabb és ragyogóbbá lesz a bőr. Szalicilsav-tartalma kezeli a pattanások kialakulására hajlamos bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabén- és szilikonmentes, biológiailag lebomló formula virágos-citrusos illattal.

Gabria

2019. november 15.

Én csak az arcradír részét használom, mert a másikra úgy érzem, nem igazán van szükségem. Nem szárít, igazán frissnek érzem utána a bőröm. Az ára szerintem baráti. Apró szemcsék vannak nagyon benne, de meglepetésemre hasznosnak bizonyulnak, mert az elhalt hámsejteket bizony szépen leszedi. Én nem tettem fel utána semmit sem, mert nagyon üdének, frissnek éreztem az arcomat, így nem éreztem szükségét. Nekem tetszik ez a hatás, 5 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

aranypáva

2019. szeptember 2.

Kellemes meglepetés volt. Az árához képest szuper termék, pedig magasak az elvárásaim a kozmetikumokkal szemben. Úgy gondoltam egy próbát megér. A pirosodást elmulasztotta, üdébb, frissebb lett a bőröm. Szemkörnyéken nem irritál, a felesleges elhalt bőrt pedig eltávolította. Pakolásként sem csípte a szemem, ahogy száradt a bőrömön. Heti 2x használtam eddig nyáron, nyaralás idején is. Utána nem éreztem, hogy húzódik a bőröm, nem szárított. Kevés hidratálót tettem fel utána, másnap is érződött a szuper hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bentonite 0 0

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.