Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az egyszer használatos agyagos maszk fehét teával és rizzsel gazdagított szuper összetevőt tartalmaz. A fehér tea tisztítja a bőrt, az organikus rizsben B-vitaminok és aminosavak találhatóak, amelyek hidratálnak, javítják a bőr védekező képességét, hatásukra az egészségesebbnek látszik.

zdoreebaba

2019. szeptember 16.

Ennek isteni finom illata van. Általában ezeket a kis tégelyes maszkokat ecsettel szoktam felvinni és így sokkal gazdaságosabban jövök ki az arcápolási rutinból. Hazugság, hogy egy ilyen kis tégely egyhasználatos, mert NEM! Itt vagyok élő példa, hogy 3 használatra volt elegendő. Bár elég macerás a tárolása felbontást követően, hiszen a kis fólia nem ragad rá vissza. Én személy szerint egy nagy celluxragasztóval fedtem be, hogy ne érje kosz, ne folyjon ki a kis tégelyből a cucc, valamint ne száradjon ki az anyag. Agyagos maszknak kínálják, viszont ez egy hígabb állagú kence, ami valóban agyagos állagúra szárad le. Kb. 5-6 perc elég és már meg is szárad. Én egy kis pamut kendővel szedtem le a felesleges maradványokat. Szépen kitisztítja a pórusokat, nekem a T-vonalamon lévő pattanásokat és mitesszereket szépen rendbe tette. Meg vagyok vele elégedve. Az illata mennyei finom! Leírhatatlan! Másik nagy érv, ami mellette szól, hogy környezetbarát termék, organikus anyagokat tartalmaz. A rizs és a fehér tea nagyon jó kis kombó! Remélem ehhez a maszkhoz gyártanak majd egyéb arcápolási termékeket, mint arctisztító, tonik, radír! Nagyon imádnám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.