Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabcsu, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Shani

2016. január 25.

Én szerettem, bevált. Betartotta amit ígért és hosszította is a pillákat. :D
Akár újra is venném, de a Wonder Lash azért jobb. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

Én szerettem, bevált. Betartotta amit ígért és hosszította is a pillákat. :D
Akár újra is venném, de a Wonder Lash azért jobb. 😉

fleurdelotus

2015. október 25.

Sokáig használtam ezt a spirált, de nem igazán vált be, úgyhogy váltottam inkább. A pilláimat szépen göndörítette, de lassan lehet vele dolgozni, és ha több rétegben akarom felvinni, a pilláim kissé összeragadnak tőle. A színe viszont tényleg szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

BeautyByCATherine

2015. február 15.

Szuper göndörítő szempillaspirál. Valóban szépen göndörít és meseszépen ívelt pillákat varázsol, mint valami barbie babának :D Szép fekete, dúsítani annyira nekem nem dúsít. De hosszítani igen, igaz csak mértékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

zsofia93

2014. szeptember 22.

Nekem tetszik, szép ívelt pillákat lehet vele varázsolni, nem pereg, tartós, szép fekete színű, nekem bejött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 22.

necra

2014. szeptember 21.

Nekem nagyon bevált. Sokkal jobb, mint az új 5 az 1-ben spirál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Nekem nagyon bevált. Sokkal jobb, mint az új 5 az 1-ben spirál

Lotheg

2014. február 13.

Anyukám vette.. Épp otthon voltam, így kipróbáltam, most is ez van még rajtam, nem mondom, hogya legeslegjobb meg hiper-szuper. Az oriflame-es spirlál minőséget adja szerintem, amit én kifejezetten szeretek. Azon ritka spirálok listáját bővíti, ami nem csomosít meg ragaszt össze, mégis van valami hatása. A wonderlash-t én személy szerint jobban szeretem, de ez sem rossz. A festéke nagyon jó, ezt a formulát szeretem, nem annyira sűrű, építhető és nem lesznek póklábak meg csomók a pilláimon felrakás közben, nem csinál betontkemény pillákat. Egy rétegben is elég szép eredményt ad, bár ez elég decens, de ez nem gond szerintem. Főleg, hogy szépen építhető :)) így lehet visszafogottabban bénni vele, de nagyobb pillákat csinálni is. ívelést nem vettem túlzottan észre egyébként. Összeségében egész jó kis spirál, a parabénnek nem örülök igazán :( ... De a szemem nem irritálta szóval ilyen gond egyenlőre nem volt, de mivel nem az enyém, nem tudom most hsszútávon tesztelni. Ez egy megbízható szempillaspirál igazából, ha most jelenleg lenne ilyenem eléggé örülnék neki ... :) Fix időn belül felrakható, nem kell csodát várni vagy ilyesmi, de hétköznapokra jó lehet. :)
Update: az igazság, hogy nézve az összetevőit elég gáz tatósíókat raktak bele, formaldehid kibocsájtó stb. otthon nem volt erre alkalmam sajnos és amikor írtam a véleményt nem fogalkoztam vele, mivel nem az enyém, így én csak kipróbáltam. Aztán amikor hétvégente hazamentem ismét felkentem valamikor, első próbálkozás után egy héttel. Szombaton is meg vasárnap is. Vasárnap a bal szemem dagadt még csak be, szörnyen kiszáradt a szemem alatt a bőr, estére pedig már a jobb szemem is bedagadt teljesen. A szárazságot azóta kezelem és ha nem kenem rendsezresen kszárad :( . Elég érzékeny a szemem, meggondolatlan voltam, amikor ilyen összetevőket képes voltam a közelébe engedni, ráadásul kontaktlencsés is vagyok, ezekután egy hétig hanyagolnom kellett a lencsét.sminkelni se tudtam rendesen és legalább rondán is néztem ki. Ezért muszáj kegyetlenül lepontozni, 2-est kap a jó állag és kezelhetőség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Gituccci

2014. január 9.

Az első pár alkalomkor én sem voltam vele teljes mértékben megelégedve. De miután egyre többször vettem elő, rájöttem, hogy ettől jobb gönrörítő szempillaspirálom még nem volt. Ugye göndörítésre lett kitalálva, szóval ultra hosszú szempillákat nem kell tőle várni.
Valóban szépen íveli és megemeli a pillákat már a tövektől. Nem tapassza össze őket és nekem nem is csomósodik.Több rétegben használva nagyon szépen ki lehet hangsúlyozni a szemünket. A szine igazi koromfekete. Tartós is, nap végére sem pereg.
Aki gönörítésre vágyik, annak erre a szempillaspirálra van szüksége!! ;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Aki gönörítésre vágyik, annak erre a szempillaspirálra van szüksége!! ;))

eyeye

2013. november 22.

Jelenlegi kedvenc spirálom és 100%, hogy még fogok belőle venni. Kezdetben kb. az első 3-4 alkalommal mérsékelt volt a lelkesedésem, teljesen átlagnak gondoltam, de mostanra nagyon megszerettem. Szépen íveli és valamennyire dúsítja is a pilláim. Először az ívelt részével festem ki majd a domborúval. Azt is értkelem benne, hogy nem keményíti meg a szempilláimat, azt nagyon nem tudom tolerálni. Kipróbáltam a Clinique High Impact spiráljával is, a kettő együtt használva nagyon brutális pillákat csinált (jó értelemben). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

Arivle

2013. november 9.

Lehet akkor az enyém nem jó vagy nem tudom, de nekem nagyon nem jött be. Iszonyat mennyiségű festéket vesz fel a fésű és vagy 6. lehúzásra lesz kezelhető. Ívelni abszolult nem ível semmit, a szempilláimat teljesen össze ragassza. Nem egy gyors sminkelésre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.