Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: majtika32, Módosítva: 2012. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Maxi pillák szempillaspirál hozzáadott, gömb alakú pigmentekkel. 3-dimenziós, optikai dúsítást nyújt és intenzíven színezi a pillákat. Applikátorának és festékanyagának köszönhetően könnyen felvihető minden egyes pillára. Akár 16-szor dúsabb hatás is elérhető használatával

Kiszerelés: 8 ml

Ár: 800,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: --
egeresi47

2015. április 21.

Sajnos nem tudtam rájönni, hogyan tudom megoldani, hogy felannyi festék legyen a "kefén". Gondolkoztam, hogy lemosom és jó lesz szempilla fésűnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

judit.petes

2014. március 9.

Update: Megkövetem ezt a spirált, jó ez, csak meg kell tanulni használni a keféjét... Ha rájön az ember, hogy hogy lehet kellő mennyiségű festéket felvenni vele, akkor nagyon szépen lehet vele dolgozni, két rétegben hosszabbít is. Plusz egy csillag :)

Még szerencse, hogy akciósan rendeltem... Sajnos annyit tud,mint akármelyik másik pár száz forintos spirál. Szép fekete, tartós,kézreáll a keféje,de ennyi az előnye sajnos... nem dúsít,nem hosszabbít... Hétköznapra azért elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

laracroft

2014. január 19.

Óóóó nekem túl sok a festék, teljesen összeragasztja a pilláimat, és este amikor lemosom, csak úgy ömlik a fekete lé a szememről... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

nagy.nikike

2014. január 3.

Én szerettem ezt a spirált, igaz időbe telt mire meg tanultam vele dolgozni. Az eredmény szépen kiemelt ,szétválasztott,hosszú ,koromfekete pillák, viszont dúsítani valóban nem dúsított. Az akciós árát nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

edibaba

2014. január 3.

Nem vagyok rendszeres sminkelő, keveset áldozok ilyesmikre, de ez akciós volt, hát megrendeltem. Bár ne tettem volna, mert ez az izé csak a kuka tartalmát növelte.
Ez valami borzalom, szinte nincs is keféje, csak egy műanyag vacak, a végén néhány apró foggal. Elsőre majdnem sikerült kinyomni a szemem vele, másodszorra már a szempillámra került az anyag, az eredmény összeragadt pillák, nulla dúsítás, pici hosszabbítás.
Ez nulla pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Ez nulla pont.

-Norcsi-

2013. június 11.

A leges legborzalmasabb spirál amivel valaha találkoztam. Még hogy 3 dimenziós...ha-ha. A keféje valami nem is tudom.... ilyen műanyag izééé Borzalmas!!! Felesleges pénzkidobás... legszívesebben egy pontot se adnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

TimiK

2013. május 11.

A keféjét én szeretem, szépen szétválasztja a rakoncátlankodó szempilláimat. Viszont dúsabb hosszabb hatást nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

jane79

2013. március 31.

Megrendeltem, de bár ne tettem volna. Nem szoktam feladni egy új terméknél ilyen hamar de ezt egyszer vagy kétszer használtam és a fiók mélyére süllyesztettem. Nagyon sokat felvesz, maszatol, egyszerűen ezzel a kefével nem tudok mit kezdeni. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

annmary88

2013. február 24.

Ez a termék egy nagy nulla! Ezt az eredményt egy párszáz forintos szempillaspirállal is elértem volna. A viszonylag dús szempilláimból csinált néhány összeragadt pillát. Ebből kifolyólag elég kellemetlen viselni, minden pislogásnál érzem,hogy van valami a szempilláimon. Ráadásul egy húzással annyi festék kerül fel, hogy alig bírom lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

aranycsirkee

2013. január 21.

Szerintem borzalmas ez a spirál, nekem hosszú és dús szempilláim vannak, gondoltam azon rontani nagyon egy spirál se tud, hát ez megtette. Nagyon folyós a festék, nem lehet vele szépen dolgozni. Azt se tudom hogy kéne azzal a kefével kenni, forgatom így-úgy hátha, sehogy se volt jó. összeragasztja a pilláimat, abszolút nem dúsít inkább ritkít és nem is hosszabbított. Ha beledugom a fejem egy tál vízbe és kiveszem, utána pont ugyanúgy néznek ki a pilláim mintha ezt a spirált használnám. Talán még jobban is. Akkor vagyok hajlandó 2 csillagra felhúzni, ha eltelik x idő, kicsit sűrűsödik a festék és lehet majd vele dolgozni. Addig viszont piheg tovább a szekrényemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!