Oriflame

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Könnyű, hidratáló kézkrém üde, virágos illattal, a százszorszép aromájával. Egy különleges ajándék a mindennapokra.

verona997

2018. április 22.

Nagyon szeretem ezt a krémet nagyon jó illata már régóta kerestem ilyen illatú kézrémet.Sajnos már elfogyott de ha lesz lehetőségem még szerzek be mert nagyon szeretem.Ez az egyik kedvenc kézkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

zdoreebaba

2018. február 10.

Nagy kedvencem volt tavasszal. A csomagolása lenyűgöző, amióta megláttam a katalógusban odáig vagyok érte. Tusolókrémjével együtt vásároltam meg. Igazi tavaszi kézkrém. Én a hidratálásával nem igazán vagyok kibékülve. Az illata gyengéd, nem túl erős, viszont kamillához végképp nem hasonlítható. Inkább vizesebb bázisú krém, így hamar beszívja a bőr. Egynek elment 350 forintos áron. Szeretek ilyenekkel kísérletezgetni. Átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Barbi93

2017. április 9.

Sajnos én csalódtam, tusolózselével együtt rendeltem meg. Katalógusban nagyon finom és kellemes illata volt. Számomra nagyon erős illata van, nekem ez a vizes állag sem a kedvencem, felkenés után még mindig ultra erős illata van. Biztos nem rendelem még 1x, sőt szerintem ezt sem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

cooleva

2017. március 31.

Én is tavaszi krémet szerettem volna, fontos volt, hogy az illata valami virágos legyen. Vizes állagú, de remek illata van, pont olyan, amilyet kerestem! :) Nem olyan tápláló, mint a téli krémek, de erre az évszakra tökéletes szerintem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

HAJBAREGINA

2017. február 27.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet! Kellemes az illata, nem tolakodó. Viszonylag vizes állaga van a krémnek, amit külön szeretek benne. Tavaszi kézkrémnek tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0