Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz, igénybe vett hajra.

Julus92

2020. január 3.

Ezt a balzsamot egészen szerettem. Finom illat, de azért hatásban annyira nem extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

jane79

2019. május 10.

Nagyon fincsi volt az illata, a hajamon nagyon érződött. Érdemes kipróbálni, baráti az ára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Viki9819

2018. február 20.

Meglepően jó!
Ajándékba kaptam és az igazat megvallva nem vártam tőle sokat. Már az első használat után beleszerettem az illatába, szépen puhít is. Nem a legjobb amit próbáltam de az árát biztos megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Meglepően jó!

helgus96

2016. október 10.

Kedvelem. Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Hajmosás után én fél-1 órát a hajamon hagyom, nagyon puha lesz tőle a hajam. Nem zsírosit, könnyen kimosható, nem kell belőle sok.
Abszolút nem vagyok márkahűséges így ezt sem hiszem, hogy újra megveszem, de kellemes kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

bellabloom

(!)
2016. július 22.

A megmentőm! :) Dús, száraz hajam nagyon jól rendbe tette, több hónapja használom, abszolút meg vagyok vele elégedve. Egy tubus sokáig elég, egyelőre még az illatára sem untam rá (isteni kókuszillat~), szóval megtartom. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Emci

2016. március 25.

Egész jó kis balzsam.Csak nagyon könnyű megunni, én már meguntam, régen imádtam.Hajamat rendbe hozta, nagyon picit zsírosította, olyan 2 tubust használtam el belőle azóta áttértem a Schaumára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

Andicska

2016. február 9.

Egész jó kis balzsam, de vannak jobbak nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

Egész jó kis balzsam, de vannak jobbak nála.

lavalampa

2015. augusztus 17.

Az illata ot csillag, de nem lett jobb tole a hajam:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Az illata ot csillag, de nem lett jobb tole a hajam:(

HN15

2015. február 21.

Nekem sajnos nem vált be,de az illata az nekem is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Nekem sajnos nem vált be,de az illata az nekem is tetszik.

dorinahezso

2015. január 22.

Jó az illata nagyon. Szép tőle a hajam. Hajpakolásokat is dúsítok vele. Szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.