Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rosalie1991, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

A balzsam gyengéden kondicionálja a hajat. Stimuláló rozmaring- és hidratáló feketeribizli-kivonatot tartalmaz. Egészségtől ragyogóvá varázsolja, lággyá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

dorinahezso

2015. január 22.

Szeretem, szilikonmentes és jó illatú. Sok idő után az első balzsam, ami úgy fogy, mint a sampon, mert nem kell kétszer annyit tenni belőle, hogy hasson. Ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

solymosi.b

2013. május 2.

Imádom :) Régebben a napraforgó-áfonya samponnal együtt használtam (festett és vékonyszálú a hajam, kettőt egy csapásra :))), meg voltam vele elégedve. Finom az illata és selymes lett tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

szabonikolett120

2013. március 3.

Én a samponjával együtt használom.Elég jól rendbe hozta a hajam.Nem szárítja ki,szép fényes lesz és könnyen kezelhető.Mindenképp újraveszem :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.