Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Pazar aromájú szappan frissítő ananász- és zsályakivonattal.

Debko

2019. szeptember 29.

Finom az illata, nekem az a változat van meg, amikor az ananászhoz szőlőmagot kevertek. Szeretem használni általában arclemosáshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

brigitta001

2016. október 25.

Finom az illata és kellemes a használata. Külön tetszik benne az apró fekete „mákszemek” amik radíroznak. Biztosan veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Enne

2016. július 19.

Most rendeltem belőle az elsőt. Párszor használtam eddig, az illata fincsi ananászos, olyan, mint a kedvenc koktélomé. Isteni nyári hangulatot idéz, és tényleg frissítő, hűsítő hatású. Picit szárít, ezért egy pontot le kell vonnom, de a kókuszos kozmetikumok után örülök, hogy valaki kijött egy ananászossal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

adrienn0507

2015. november 21.

Elhasználtam belőle egyet. Az illata tényleg nagyon ananászos, ami számomra kellemes volt. A szemcsék viszont durvák, pedig nem bőrradírnak szántam használni. A bőrömet nem szárította, de akkor sem gondolom, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

bellabloom

2015. november 16.

A görögdinnyés-aloe verás verzió hatására mertem vele kísérletezni és bevált. Nekem nem túl édes az illata, de aki nincs annyira oda az ananászért, az ne próbálkozzon vagy jól készüljön fel, mielőtt használja. :D A zsálya kis szemcsék formájában van jelen, amelyek a szappan használatával kopnak is, de engem ez abszolút nem zavart, kicsit olyan dörzsi hatása is lett szűmomra... És igen, az ananász és a zsálya passzol egymással, bármilyen vadítóan is hangzik a párosítás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)