Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk festett hajra eperrel és mandulaolajjal

Antioxidánsokban gazdag epret és tápláló édesmandula-olajat tartalmaz, amelyek speciális kombinációja hosszabb ideig megőrzi a haj élénk színét. UV-szűrője védelmet nyújt a nap káros sugaraival szemben.

0bikbik0

2015. november 1.

Én is az illatnak dőltem be, az nagyon finom. De kb. ennyi a legjobb tulajdonsága.
Sajnos nekem is nagyon sok kellett, hogy látható, érezhető legyen: valamit használok hajápolásra. Nem lett tőle szebb, fényesebb, egészségesebb a hajam, talán kicsit puhította maximum. Így utólag ilyen összetevőkkel meg sem vettem volna, mert ezekért sok volt az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 1.

HontiAgi

2015. augusztus 9.

Az illata miatt vettem meg, ami a katalógusban kellemesen epres volt, a valóságban viszont sajnos inkább olyan szappanszerű, mint a buborékfújók. :/ Rettenetesen gyorsan fogyott, mert hiába kentem egy fél maréknyit a hajamra mintha rögtön el is tűnt volna róla, szóval egyszerre lehet hogy legalább a negyedét is felkentem. Nem jött be, elhasználtam (mivel gyorsan fogyott annyira nem volt nagy kihívás) de többet nem kérek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

vivuss87

2014. szeptember 14.

Még csak egyszer használtam, de akár a borzasztó kategóriába is sorolhatnám. Híg, egy maszkhoz képest. Az illata elmegy, de a hidratáló hatása, számomra a leglötyibb hajbalzsamét se éri el. Használat után a hajvégeim mintha szárazabbak lettek volna a megszokottnál.. Biztos hogy nem veszem újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

MayaBaba

2014. május 20.

Fúú de csúnyák az összetevői, nem ezt vártam! Korábban szerettem az Oriflames termékeket, mert ha nem is teljesen természetes összetevőkből állnak, de legalább állatokon nem tesztelik őket. Mostanában viszont kicsit csalódtam bennük, mert ahogy nézegetem őket itt a km-en, egyre többnél látom a piros pöttyös összetevőt, soknál nem is egyet...
Illata és állaga egy fincsi epres joghurtra hasonlít, de szinte ez az egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani ezzel a termékkel kapcsolatban. Hatása alig intenzívebb, mint egy balzsamé, nem találom elég táplálónak. Picike kiszerelés, és ahhoz képest elég drága. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lilás piros.