Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Kiszerelés: 75 ml

bubilany

2017. november 22.

Nagyon szeretem az oriflame kézkrémeket, főleg a gyümiseket! :) Ez alól ez sem kivétel! Napi használatra, nem extrém száraz kézre szerintem tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

csudex

2017. július 24.

Nagyon jok ezek a kezkremek, szinte minden illatban elhasznaltam egyet vagy kettot. Konnyed allagu, hamar beszivodo friss gyumolcsos illatuk van. A nagyon szaraz borrel szerintem nem kezd semmit, de minden napra hasznalhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

valaholmessze

2016. április 16.

Egy kézmosó folyékony szappan teljesen kiszárította az amúgy nem érzékeny bőrömet, ez a kis krém pikk-pakk helyrerakta. :) gyorsan beszívodott, ami nálam plusz pont! Azonban komolyabb problémákra kevés lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

BNora

2016. január 22.

Nyáron jó és az illata is kellemes, kicsit nehezen szívódik be. Téli hónapokra nekem kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

JudithBeauty

2015. június 21.

Nekem eddig mindegyik Nature Secrets kézkrém bevált. Ez is nagyon jó, imádom a gyümölcsös illatát. Kicsit a barackos bazsalikomos krémre is hasonlít. Hamar beszívódik, nincs zsíros vagy vizes utóérzet. Akinek szárazabb a keze, kicsit több mennyiséget tegyen fel, főleg télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

Bnemrita

2015. március 24.

Én kedvelem ezt a kézkrémet, véleményem szerint jó. Friss, gyümölcsös, nem émelyítő illata van, hamar felszívódik, jól hidratál, az én örökké pergamenszerűvé száradt kezemet is viszonylag puhává változtatja, de mondjuk nekem ehhez a munkahelyemen (mert ott tartom a fiókomban) két óránként használni is kell. Szóval így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Réka89

2014. július 29.

Imádom ennek a krémnek az illatát, mindezek mellett könnyen felszívódik, jól hidratál, vagyis teszi a dolgát, ahogyan egy krémnek kell. Ingyen jutottam hozzá, de ha pénzt adtam volna ki érte, akkor sem bántam volna meg! Sőt, még biztos, hogy majd fogok vásárolni belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

tittus

2014. június 28.

Véletlenül került hozzám ez a krém, magamtól nem vettem volna meg, pedig nagyon-nagyon szeretem az Oriflame kézkrémjeit, csak tartottam ettől a Nature Secrets vonaltól...hát úgy tűnik, rosszul tettem, ugyanis nekem nagyon bejön ez a krém! Először is, isteni az illata, mint az igazi őszibaracké, habár nem mangós-jojobás, én nem bánom :). Azonnal beszívódik, nem hagy zsíros utóréteget és nagyon jól hidratál! Ajánlom!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

tocsin0427

2014. június 13.

Kellemes csalódás volt számomra. Az illata isteni, nekem nagyon eltalálták. Viszont amitől igazán imádom (ugyanis eddig nem volt krém amit elviseltem volna a kezemen), hogy gyorsan beszívódik, nem ragad. A hidratálása pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Zsú17

2014. június 4.

Szeretem, bár a barackos testvérét az illata miatt kicsit jobban. A legnagyobb plusszpont az , hogy gyorsan beszÍvódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil