Oriflame

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Továbbfejlesztett formulájú szérum selyemfakivonattal és InstantGlow Komplexszel. Simábbá teszi a bőrt, fokozza a ragyogását, késlelteti a finom vonalak és ráncok megjelenését, rendszeres használattal. Könnyű, gyorsan a bőrbe szívódó formulája optikailag tökéletesíti a bőr tónusát. Enyhén illatosított.

Ár: 2900 , Eladó: yasmine1122
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Halásztelek, fizetés: utalás után posta,vagy foxpost
erdspetra

2019. december 1.

Normal borom van eddig egy arcapolo csomag sem volt megfelelo mindig bezsirosodott , majd jottek a pattik.. 3 hete hasznalom, eddig tokeletes a tobbi termekevel egyutt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Bettiful

2019. október 26.

Az illata, állaga és nem utolsó sorba a hatása is nagyszerű! Nagyon kellemes amikor az arcomon van, nagyrészt éjszakára használom, reggelre mindig puha és szép bőrrel ébredek. A hátrány, hogy elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Damayanti

2019. június 23.

A szett legjobb terméke, de nyárra az ia sok nekem. Ne m veszem újra ha elfogy, annyira nem nagy durranás és drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

zia06

2019. május 22.

1 éve vásároltam meg először szettben, azóta már a másodikat fogyasztom. :)
Nekem nagyon bevált. Az illata nagyon tetszik. Reggelente használom hidratáló krém alá és nagyon puha lesz tőle a bőröm.
Biztosan újra fogom venni szettben megint!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

1 éve vásároltam meg először szettben, azóta már a másodikat fogyasztom. :)
Biztosan újra fogom venni szettben megint!

Doryca007

2019. május 10.

Tetszik az allaga, illata, tenyleg puha bort varazsol, de gyanusn a glicerin miatt. Egyenlore nem pontozom le, mivel 1-1 napot kihgytam a hasznalattal, kesobb jovok updattel. Szettben az ara is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

fdorottya

2018. október 1.

Szettben vásároltam meg. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés. Egyetlen negatívuma van szerintem, hogy nagyon sok benne a parfüm. Én pl nem bánnám, ha illatmentes lenne. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

zdoreebaba

2018. február 28.

Az én korosztályomnak és a vegyes bőrtípusomnak pont megfelelő ez a szérum. Hétvégente szoktam használni a termékcsalád többi arcápolójával együtt. Nagyon szép fényes, szép tónusú lesz tőle a bőr. Gyorsan beszívódik, hosszan tartó, kellemes luxus illata van. Krémes állagú, kevés is elég belőle. Jól hidratálja a bőrt és előkészíti a sminkelésre. Ráadásul még simít és puhít is! Biztos vagyok benne, ha kifogy újra rendelek belőle. 20+ lányok ajánlom előszeretettel, ha csodaszép arcbőrre vágytok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

eviviktoria

2017. október 10.

Nagyon szuper. Picit fenyesit(zsiros boruek ne hasznaljak szerintem) de szaraz borre pont jo! Ad egy kis pluszt a nappali krem ala. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

mliptak

2017. augusztus 28.

Tetszett, viszonylag sokáig tartott. Kellemes az illata, elsőre kicsit erős, de felkenve már nem igen érezni. Nem nehéz a bőrön, nem szárított, szépen hidratál bár nekem önmagában kevés volt. Az ára szerintem kicsit sok, ennyire nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

ddori25

2017. július 25.

Nyáron csak ezt használom, kellően hidratál, pont elég, nem is nagyon használok utána krémet. Imádom hogy olyan finom puha lesz tőle a bőröm és az illatát is! Aznap nekem is meg szokták jegyezni, hogy milyen friss vagyok, csak úgy sugárzom :) Szettben jobban megéri, ha elfogy úgy fogok rendelni, csak egyelőre voltak lemosóim, meg krémeim is, fölöslegesnek gondoltam, de egy bemutatón kipróbálhattam az egész termékcsaládot és nagyon tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.