Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven hidratáló kézkrém érzéki illattal. Nyugtató hatású, a medvetalp kaktusz rózsaszín virágából nyert kivonatot tartalmaz. A krém gyorsan beszívódik a bőrbe, simábbá és tápláltabbá
teszi azt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Pofike

2015. december 23.

Elkentem a kezemre...de semmi extra. Vizes állagú nem éreztem a hidratáló hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Ferita

2014. április 6.

Az illata nem teljesen hasonlít az edt-hez.Hamar beszívódik,de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Az illata nem teljesen hasonlít az edt-hez.Hamar beszívódik,de semmi extra.

CocoSunrise

2014. március 13.

Hiába mondtam anyumnak, hogy vegye megint a Milk and Honey kézkrémet és, hogy ezek a parfümösen illatosítottak semmire sem jók, mégis győzött a kíváncsisága. Hát nem jó. Alig hidratál, azt is rövidtávon... az illata sem olyan mint az edt-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Adrienn08

2014. február 22.

Az illata kellemes, gyorsan beszívódik, utána jó puha lesz a kezem, de nagyon ragad.:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

somodiedo

2013. június 1.

Be kell valljam egy kicsit csalódott vagyok, sokkal gyümölcsösebb, vagy virágosabb illatra számítottam. Ennek teljes egészében olyan illata van, mint a naptejemnek. Kellemes illat, csak nem erre számítottam. Gyorsan beszívódik, hidratál is, csak nem túl hosszan tart a hatása. Most szigorú leszek, pedig szeretem az oriflames termékeket,de ennek csak közepes értékelést tudok adni. Elhasználom, de ezt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)