Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

Használja az arctonikot az arc tisztítását követően. Csökkenti a pórusok méretét. Szabadalmaztatott, antioxidáns Lingon 50:50™-technológiával.

Kiszerelés: 200 ml

Lailany

2015. június 20.

Húúúú, de bezsírosított.... Te atya ég..... :( Durva :( .... mellesleg az illata jó, de olyan fényes lettem mint egy csiga :( Már csak este használom, azokon a napokon, ha sminkeltem. De nappalra soha többé. Az arctisztítója viszont nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Abigail986

2014. december 17.

Eleinte én sem éreztem semmi extrát,viszon kb.2hét használat után vettem észre,hogy már napközben nem kell vagy 5ször áttörölnöm az arcom olajfelszívó lapokkal,tehát szerintem össuességében nagyon jó.Nem szárít,és az illata is kellemes. Nekem bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

fdorottya

2014. december 13.

Hát olyan semmilyen! Semmi extrát nem tett a bőrömmel! Legalább nem szárította ki. Sokáig elég, de szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Princess

2014. június 10.

Nagyon szeretem. Finom illata van, nem húzódik tőle a bőröm, szépen tisztítja az arcot. Ha az akciós akkor nagyon jó áron be lehet szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.