Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattítja és frissíti az arcbőrt. Optimals Matte Touch-formulája bőrkiegyensúlyozó komplexet tartalmaz. Semlegesíti a bőrhibákat, tisztítja, hidratálja és simábbá teszi a bőrt.

fomnaba

2014. július 7.

2 napja használom, de eddig nagyon pozitív. Jó érzés felkenni, nem irritál a szemkörnyéknél, és még drága sem volt, eddig 5*. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

cheesyke

2013. november 3.

Nagyon szeretem, reggel-este használom. Imádom az illatát, és nem okoz pattanásokat. Tényleg elég jól mattít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 3.

Pocok1972

2013. október 27.

hát, sajnos ez nekem nem jött be, pedig nagy reményekkel szereztem be, de úgy látszik én vagyok a kivétel. nekem egyszerűen "nehéz" ez a krém, nem issza be a bőröm, ragadósnak érzem még fél órával felkenés után is. ha nem mosom le, valamennyire beissza, de ha hozzáérek az arcomhoz, lepereg, ami nagyon kellemetlen, mert nem szeretném az ágyneműt összekenni. a pure nature jobban bejött, annál maradok. mivel árban jó, és hidratálni hidratál, adok egy hármast, de sajnos én nem tudom használni, így elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 27.

kissbarbara1990

2013. január 7.

Az évek során több tucatnyi hidratáló arckrémre beruháztam már és csak sorra ajándékoztam/hajigáltam ki őket,mert az összestől zsírosabb és pattanásosabb lettem mint alapjába véve. Rászántam magam egy "isteni sugallatnak" köszönhetően, hátha ez a krém lesz A KRÉM. Nagyon jól döntöttem, hogy megvásároltam (bár a nappali verzióját kihagyhattam volna,dehát üsse kavics). Nagyon szépen lemattítja a bőrömet,kellően hidratál még télen is. Nappalra és éjszakára is ezt használom. Fokozatosan elkezdtek múlni a pattanásaim és mára már csak akkor van 1-2 apróbb patim amikor beüt a női "baj" :)) A sok próbálkozás és kudarc után nagyon örülök,hogy végre találtam egy olyan hidratálót aminek a tégelyét hamarosan csontszárazzá elhasználtam. Szépen előkészíti a bőrt az alapozásra és extra pont neki amiért ilyen villámgyorsan beszívódik ragacsos utóérzet nélkül. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

tamara128

2012. december 29.

Még csak nem rég kezdtem használni, karácsonyra kaptam. Eddig elégedett vagyok vele, finoman puhítja a bőröm, kevésbé zsírosodik tőle az arcom, ami viszont picit furcsa, hogy elég hamar beszívódik. Nem mintha probléma lenne, csak érdekes, hogy pár perc után hozzányúlok az arcomhoz, és mintha nem is kentem volna be.. nem ehhez szoktam, na :) Az viszont picit csalódás volt, hogy 1-2 icipici pattanásról nem hozta le a gyulladást.. Majd beszámolok a hosszú távú hatásáról is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

ForestNymph

2012. október 22.

Most használom az első tégellyel kb másfél hete. Tényleg mattabb, kevésbé zsírosodik a bőröm. Egészségesebb, üdébb színe van, jól puhít. Drága, de nem bírtam tovább, ki kellett próbálnom, régóta szemeztem vele. :D
Idáig elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Idáig elégedett vagyok. :)

macskajaj

2012. július 1.

Nekem is szokott kissé csillogni a bőröm és ez tényleg megszünteti. Remekül hidratál, az arcbőröm pihe-puha lesz tőle, nem okoz pattanásokat, egyszóval elégedett vagyok vele. Egyetlen gondom a krémmel, hogy nekem nehezen, lassan szívódik be, talán mert nekem nemigazán zsíros a bőröm, vagy talán mert kicsit sűrűbb, gél állagú. Ettől függetlenül amire kitalálták, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

ildus

2012. május 22.

Én először csak kipróbálásként vettem, de úgy meg tetszett, hogy már legalább 3-mal elhasználtam belőle. Nekem bevált valóban nem zsírosodik, gyorsan beszívódik és puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

tnelly2

2012. április 8.

Én használom mind a nappali mind az éjszakai változatát. Szerintem van különbség a kettő közt, az éjszakai kicsit sűrűbb, erősebb hidratáló hatású, ezért télen pl. nappalra és éjszakára is egyaránt ezt használom, míg nyáron Nekem elég csak a nappali változata. Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 8.

bokros

2012. február 26.

Összességében elégedett vagyok ezzel a krémmel. Könnyű, gyorsan felszívódó állaga van, ami nem nehezíti el a bőrömet, nem lesz zsíros tapintású tőle. Én csak ajánlani tudom, akinek kombinált vagy zsírosabb bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Saccharide Isomerate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Színezék. Barnás sárga.