Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gazdag, nyugtató hatású nappali krém szabadalmaztatott, antioxidáns Lingon 50:50™- és O²-technológiával. A krém fokozza a bőr oxigén-ellátottságát. Száraz/érzékeny bőrre ajánlott.50 ml

galagonyanya

2017. szeptember 16.

Senki meg nem magyarázza, miért kell illatosítani egy érzékeny bőrre való arcápoló terméket. És különösen, miért ilyen erős és zavaró illattal...?! Egy ideig használtam, aztán észrevettem, hogy mindig keresem (magamnak) a kifogásokat, hogy ne kelljen felkennem, mert utálom az illatát. Ez a körülmény valószínűleg akkor is megpecsételte volna a kapcsolatunkat, ha a világ legjobb krémje lenne. Sajnos nem az, "semmi különös" kategória, egyik este elegem lett és kidobtam. Én és az arcbőröm érezhetően megkönnyebbültünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

gabona07

2017. április 29.

Imádtam az illatát, az állagát és azt is, hogy gyorsan beszívódik. Szerintem az egyik legjobb arcápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

RDTIMI

2017. január 24.

Vacilláltam, hogy a vegyes bőrre valót, vagy ezt vegyem e meg, de mivel tél van és szárazabb a bőröm ilyenkor, ezért ezt vettem. Nem szeretem a száraz bőrre való krémeket, mert a legtöbb olajos érzetet hagy az arcomon. Ez nem ilyen!!!! Gyorsan beszívódik, kellemes érzés, nagyon puha lesz tőle a bőröm és az érzékeny szememet sem bántja, nem könnyezek tőle. Nagyon szeretem és az illata isteni!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

viva885

2017. január 17.

Körülbelül 3 hete használom és imádom. Sokkal puhább tapintása van az arcomnak, elég egyszer lekennem reggel és egész napra kitart. Az illata nagyon kellemes, és így hideg időkben is nagyon jól hidratálja a bőröm. Kb 1 perc alatt beszívódik, nekem megmentette az arcom :D Határozottan 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

esztii.

2014. július 2.

Nekem inkább szárította a bőrömet, mint hidratálta 😔 Eleinte jó volt, de körülbelül két hét használat után valami nagyon elromlott 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

niki33

2014. június 28.

Gondoltam, írok erről a krémről, ha már három hete használom. A rendeltetése szerint száraz\érzékeny bőrre való, mint amilyen az én arcbőröm is. A könnyű textúra két másodperc alatt beszívódik a bőrömbe, én még azt vettem észre, hogy az arcbőröm felszíne utána egységesebbnek tűnik. Az illata kellemes. Egyetértek az előttem szólóval abban, hogy hidegebb időben kevés lesz ez a krém. Viszont hosszú idő óta nálam ő az első nappali krém, aminél nem tapasztaltam allergiás reakciókat. Én biztos újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

judit.petes

2014. június 2.

Körülbelül két hete használom, meg vagyok elégedve vele. Kellemes illata van, picit zselésebb állaga, gyorsan beszívódik. A hidratáló hatása megfelelő számomra így a melegedő időben, télen száraz bőrre viszont kevés. Nekem maradéktalanul beszívja a bőröm, szinte egy perc után lehet rá sminkelni. Extra jótékony hatást még nem tapasztaltam, de jó kis arckrém, megérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Propylene Glycol, Glycogen
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2