Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A tápláló, öregedésgátló, bőrfeszesítő éjszakai krém fokozza a bőr rugalmasságát. Szabadalmaztatott, antioxidáns Lingon 50:50™-technológiája védi a bőrt a környezet káros hatásaival szemben. Magnézium-összetevője erősíti a bőr szerkezetét.

Lory

2018. május 6.

Egy picit zsírosabb,nehezebb mint a nappali tesója de éjszakai krémekhez mérten nem egy tömör textúra.Szépen beszívódik,nem landol a fél cucc reggelre a párnán,rétegzős rutinba is jól beépíthető.Táplál,hidratál de azért a 3 csillag mert ennél többet nem tesz.Ahogy a nappali párjánál is leírtam,nem várnám el,ha nem ígérné.Ránctalanítást meg szinte botoxot ígérő krémek vannak 4-5 csillaggal értékelve mert hogy pihe-puha arccal ébredtünk.Igen,azzal,mert pótolta az elveszett nedvességet a hidratáló krém és feltöltötte az arcbőrt.Ezt mindegyik tudja egy saját márkás Lidl-s vagy Penny -Today krém is 600 ft-ért,ehhez nem kell szabadalmaztatott technika,amit ez a krém ír.Nem drága termék ez sem de a többezer ft-os árkülönbségnek okát nem látni(nemcsak ennél a krémnél,hanem sok másnál sem).Pihe-puha arccal ébredtem mert remek hidratáló de a többi részét nem tapasztaltam.Hidratálónak 5 csillag,szuperszabadalmaztatott,ilyen-olyan technológiás csodakencének 1 csillag,így kapja meg a 3-mast :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

JudithBeauty

2017. május 1.

A bőrkisimító krém éjszakai változata is bevált, talán még jobb is, mint a nappali krémje. Sűrű krém, de nincs utána zsíros utóérzet, sem irritáció. Hamar beissza a bőröm, és feszesítő hatást is észrevettem. Most fogyott el éppen, valószínűleg újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Marcsus

2017. január 21.

A vízhiányos bőröm csak úgy issza magába esténként, nagyon jól esik neki ez a kellemes illatú, tápláló krém. A megfelelő hatás érdekében többet kell belőle használni, mint az eddigi krémeimből, mert elég vizes az állaga, de cserébe nincs sivatagra száradva az arcom ebben a téli hidegben. A bőrképem ugyanakkor nem lett szebb, sőt, lehet hogy több az apró pattanásom mellette, bár nem hiszem, hogy erről csak ő tehetne. Az én arcomon még sok simítanivalója nincs, nem is igénylem és nem is várnék ilyet egy krémtől. Kedves és szeretetreméltó kence egyébként, jól esik beépíteni a napi rutinba .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Luca4

2016. április 19.

Szerettem. Jó volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Szerettem. Jó volt.

zonga

2016. január 27.

Szerettem. Jó sokáig elég volt. Az állaga, illata kellemes. Puha, hidratált lett tőle a bőröm. Különösebb extra dolog nem történt az arcommal, de szerettem esténként bekenni ezzel a krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 27.

J0y

2015. október 13.

Hogy őszinte legyek semmit nem vártam a krémtől . Anyósomtól kaptam tudja , hogy nagyon bogaras vagyok a krémekkel és , hogy nem mindegy , hogy mi van benne . Fürdés után felkentem és csak azt reméltem , hogy nem lesz merő zsír az egész arcom . Anyám ez valami fantasztikus ez a krém :D Felkentem és a bőröm pár másodperc alatt beszívta mint aki még soha nem kapott enni :)) Nehezen kenhető krém ezt aláírom de nem neheziti el a bőröm nem hagy magaután zsíros érzést és nem fényesedik ki tölle a bőröm , és nem irritálja széjel a fejem :)) . Egyszerüen imádom :D De egy csillagot levonok tőlle mert illatanyag van benne és 3 parabén

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!