Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A könnyű textúrájú, illatosított maszk csökkenti a finom vonalak és az első ráncok megjelenését. Bio-Smooth-komplex™-tartalma mérsékli a mimikai izmok összehúzódását és csökkenti a finom ráncok megjelenését. Cseresznyekivonata hidratál és kisimít.

Kiszerelés: 75  ml

Penge

2019. május 27.

Ajándék volt, de nem vált be...macerás lemosni a hatása semmilyen és az összetevők sem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

0bikbik0

2015. július 4.

Csíp, irritál és semmi hatása. Hosszas kísérletezés után nem használtam el, kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

fille.tressee

2014. június 4.

Nekem ez semmit nem tett hozzá az arcbőröm szépségéhez! Kicsit csípte a bőröm, nehéz volt lemosni, zsíros lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

sky

2014. január 29.

Nagyon szerettem ezt a maszkot, jól csillapította a bőrpirosságot és kiválóan hidratált, kifejezetten egészséges, hamvas arcszínt generált nálam;10 perc után viszont néhány pici mitesszert okozott az orrom melletti bőrön,de, ha betartottam a max. 10 percet, csodás volt a hatása, nem tudok belekötni. Sajnos az utolsó katalógusban nem láttam már, pedig újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

ForestNymph

2013. augusztus 23.

Ilyenem is volt. Ez már majdnem tökéletes volt, csak csípte a bőröm mint a bűn, azért nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

puszedli85

2012. május 4.

A lemosása tényleg nem megy túl gyorsan, de ez a legjobb arcmaszk, amit eddig használtam. Sokáig elég lesz, az biztos :) én fél óránál is tovább szoktam fent hagyni, utána sokkal símább a bőröm, nem tűnik olyan fáradtnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Nefertiti

2012. március 8.

Kellemes illatu, allagu arcmaszk. A ranctalanito hatasat meg nem tapasztaltam, mondjuk nem is vagyok meg igazan rancom, de jobb megelozni a bajt :) Az osszetevoi sem a legszebbek, de ha mar meg van elhasznalom, ugy erzem h sokaig eleg lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.