Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orimaniac, Módosítva: 2013. április 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Hozza bőrét újra formába! Hatékony, cellulit elleni formula, amely jelentősen csökkenti a narancsbőr megjelenését. Masszírozófejes kiszerelésben.

Kiszerelés: 150  ml

laracroft

2015. október 25.

Narancsbőrre csoda nincs. Mozgás, diéta, GÉNEK, és egy kis mellékesként lehet krémezni.

De ez a krém nem jó.........nekem be se szívja a bőröm, ragacsos marad, pedig vagy 10 percig nem öltözöm fel utána,de még úgy is nehéz...a masszírozófeje is nagyon gyenge. Ennél százszor jobb krémeim voltak,de ha valami csoda hatására eltüntetné a narancsőrömet (nem hiszem), akkor update-elek.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

2014. július 11.

A narancsbőrrel eleve nehéz bármit kezdeni, ezt a terméket átlagosnak mondanám, leginkább arra használom, hogy a gumi köpölyömet használjam vele, mert azt csak testápolóval lehet és gondolom még jobb ha egy ilyen céltermékkel együtt használom, mivel állítólag a köpöly az egyik leghatásosabb cucc narancsbőr ellen. Ennél jobb hatású szerintem az Oriflame ampullás narancsbőr-elleni készítménye, bár én mindkettőt használom. A saját masszírozó feje túl gyenge szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Dorka93

2014. február 26.

Swedish Spa hasonló termékénél már leírtam a narancsbőr vagy éppena striák egy nagyon komplex dolgok. Táplálkozás-mozgás-krém. Jó a feje, de úgy gondolom nem jobb mint a swedish spa cellulit elleni kréménél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Pindusz

2013. április 19.

Kb. két hete használom ezt a krémet, amit el tudok róla mondani, hogy valóban feszesebb lesz tőle a bőröm, azonban szerintem a narancsbőr ellen még nem, vagy nem sokat hatott. Ha elfogy biztosan írok még róla véleményt.
Egyébként maga a krém kellemes illatú, nem ragad, nem tapad. A masszírozófej is nagyon jól ki van találva, bár én úgy szoktam használni, hogy először elkenem a bőrömön, majdnem addig míg nem teljesen beszívódik, és csak azután megyek át rajta a masszírozóval. Ha rögtön rámegyek, az egész krém a masszírozófejen landol. Eddig én is négy csillagra értékelném a teljesítményét, de a későbbiek során még nyilatkozom. :)

Update:

Mostanra igencsak kiürítettem a flakon tartalmát. Rendeltetésszerűen használtam, nos feszesítésből 5*, szép feszes lett tőle a popsim és a combom is. A narancsbőrömet pedig nem igazán halványította/tüntette el :( egy kicsit csalódás volt számomra ez a termék, mert bíztam benne (a cellulit elleni ampullákból kiindulva), de ez valójában egy feszesítő krém, és akkor nem tudom, hogy miért nem az van rá feltüntetve. Na mindegy, remélem hasznosnak találjátok a véleményem és tudtam segíteni. :) Azért adok neki három csillagot a feszes bőr miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Update:

Pindusz

2013. április 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Dius86

2013. április 2.

A masszírozófejjel tényleg elég hatékonynak tűnik, jól bele lehet dolgozni a bőrbe. Használat után egyből hidratáltabb és feszesebb lesz tőle a bőröm. Érezni lehet valamit, mintha "dolgozna". Illata kellemes. A narancsbőrt még nem tüntette el, de azt csupán egy krémtől nem is lehet szerintem elvárni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)