Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2017. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Könnyű, frissítő hatású krém, amely kellemes érzést nyújt. Körte- és nektarinkivonattal hidratálja, védi és puhítja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

orsi0210

2018. január 1.

Nem rossz kis krém, elég nedves az alapja, nem zsírosít, ezért meglepően gyorsan beszívódik a bőrbe. Elég lassan fogy, bár naponta nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

TimyeK

2017. január 28.

Nagyon szeretem a könnyed, gél állagú arcápolókat. Az illata isteni, aranyos a csomagolása és eléggé nagy kiszerelés. Jól hidratált, babapopsi arcbőrt varázsolt és alapozó alatt sem zsírosodott ki a bőröm tőle. Tetszett, de már nem kapható így találtam mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

krémparádé

2015. május 19.

Cuki a csomagolása, finom az illata. Előfordul, hogy eltömi a pórusaimat, inkább csak kiszáradt bőrre használom, nem a mindennapokban. A lemosóval együtt friss hatást érnek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

HontiAgi

2015. május 14.

Elhasználtam, de újra nem vettem (főleg mert limitált :D ) Kellemes illata volt, jól is hidratált, de annyira nem fogott meg hogy abbahagyjam miatta a kísérletezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

fannc22

2014. április 30.

Nekem egyáltalán nem érzékeny a bőröm, mègis ettől a krémtől kisebb pattanások jelentek meg rajtam. :( nagyon jó illata van, àllagra is tökéletes, de nekem sajna nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

galagonyanya

2014. március 1.

Néhány hete használom ezt a klassz kis krémet, igaz, csak a nyakamra meg a dekoltázsomra, mert az arcomra speciális termékeket használok. Viszont így is imádom, ennyire jó, természetes gyümölcsillatú krémem még soha nem volt! Könnyű, hamar beszívódik, nem irritál, táplálja a bőröm, és akcióban igazán megéri! Most rendeltem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

egomano

2014. február 3.

Nagyon szeretem, reggel csak bekenem az arcom és máris nagyon puha, mint egy baba popsi, eddigi legjobb arckrémem talán. Az illata is nagyon jó, imádok csak úgy bele szagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

ST-ke

2013. december 11.

én csak éjszakára használtam, illetve hát nappal is, de csak ha otthon voltam :D az illata szerelem, a hatása elég volt önmagában is addig, amíg nem kellett a kabát alá vastag pulcsit venni. engem nem ütött ki, mittik se szaporodtak tőle. télen kevés, kicsit fel szoktam turbózni a babylove olajával, vagy valamelyik itthon fellelhető táplálóbb krémmel. nem, nem csodaszer. de azért megéri :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Yellow Paca

2013. november 14.

Finom illat, könnyű állag. Nyáron smink alá tettem egy nagyon keveset belőle, volt hogy bevált, volt hogy nem. Durva csillámos smink eltávolítása és az arcom meggyötrése után esténként lefekvés elött szoktam használni, és másnap reggel olyan a bőröm mintha nem előző este vakartam volna le magamról egy kiló csillámot. Szettben vettem, így teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 14.

MayaBaba

2013. július 31.

Szerintem ez a krém kicsit szárazabb bőrűeknek jó választás. Nekem ebben a nyári melegben, a zsíros bőrömmel kicsit túl sok, de hűvösebb időben fogom tudni használni, amikor már kicsit táplálóbb krémre lesz szükség. Amúgy jó puha lesz tőle a bőröm, és nem irritálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.