Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kiszerelés: 50 ml

Csücsök

2013. december 30.

Nekem vegyes bőröm van. Már az első használatnál csípett, ezt más krémnél még nem tapasztaltam! Sosem jártam így! Ezért tovább ajándékoztam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

dorina0707

2013. október 31.

Megvettem, egyszer használtam de rögtön le is kellett mosnom mert annyira csípte az arcomat. :S azóta nem próbáltam újra, elég kellemetlen volt. így csak 1csillag de lehet még annyit se érdemel tőlem.. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színező anyag. (Piros)