Oriflame

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiszerelés: 2x6 ml

Tife08

2020. szeptember 23.

Akciósan szoktam belőle berendelni, a 20 éves lányom is, és én is használom heti 2 alkalommal. Nagyon kellemes az arcradír, szépen tisztít, a maszk pedig kellemesen puhává teszi a bőrt. A fiatal bőrnek még nem, de nekem már kell utána egy kis hidratálás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Lovemyhair

2019. február 10.

Nagyon jó, mindig akciósan vásárolok fel belőle. Nagyon puha és tiszta lesz a bőröm, egy kiszerelés 2-3 alkalommal is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

enikoo97

2016. április 9.

Nagyon szeretem:) Többször újra vásárolt termék,árban teljesen megéri :)
Az arcradír tisztit míg a maszk puhává teszi a bőrt :) Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Nagyon szeretem:) Többször újra vásárolt termék,árban teljesen megéri :)
Az arcradír tisztit míg a maszk puhává teszi a bőrt :) Csak ajánlani tudom!!

Lailany

2015. július 8.

Imádom, 5 pontot érdemel, teszi a dolgát, sőt, talán többet is :) Nagyon szépen tisztít, hűsít, gyönyörű a bőr tőle!!! Elképesztő, nem hittem, de újra fogom venni, amikor csak tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Moonbride

2015. május 31.

Ajándékba kaptam, így igencsak zsákbamacska volt...de bizony kellemes meglepetések értek :) A radír szépen, alaposan tisztít, nem durvák a szemcséi, kellemesen frissít, a maszk pedig igencsak határozottan teszi a dolgát, felpezsdíti a bőrt, összehúzza a pórusokat, pihepuha lett utána az arcom, tiszta babapopsi érzés :D Viszont utána természetesen muszáj hidratáló krémmel megnyugtatni a bőrt :) Remek termék, remélem máskor is hozzájutok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

MPetra

2014. január 20.

Az előbb probáltam ki először. Az arcradírnak nagyon jó illata volt, nagyon tetszett! Klassz nagy szemcsés. A maszkot ahogy felkentem csípte picit az arcom, enyhén mentolos érzésem volt. Én magamra kentem az egész zacsit :) Most olyan puha, finom, tiszta....... az arcom. Nagyon tetszik, máskor fogok ilyet használni!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Ms.Cat

2013. augusztus 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Tényleg nagyon olcsó, nekem csak 2 alkalomra volt elég, viszont nálam semmit nem használt!! Kicsit bizsergett utána az arcom, de max ennyi.. Biztosan nem veszem újra. Az ára miatt kap 2 pontot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

DalmiDalmiDalmi

2013. május 8.

Nagyon megéri az árát! Potom pénzért vagy kétszeri-háromszori használatot kitesz. Nem annyira szeretem az Oriflame termékeit, de ez egy remek kozmetikum.
A radír szemcséi teljesen felpuhítják a bőröm, bizsereg tőle, és szinte kilökődnek a kis szennyeződés-galacsinok a pórusaimból. A pakolás pedig összehúzza a kitisztított pórusokat, szinte teljesen eltünteti azokat, olyan hibátlan lesz tőle két napra a zsíros orrom, mintha alapozva lenne. Mindkettőnek luxus illata van mindemellett. Nekem bevált, újravásároltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 8.

mercike44

2012. december 7.

Nekem nagyon bevált! igaz, én már másodjára használom ugyanabból a tasakból. szerintem harmadik használat is lesz belőle :)
Nagyon meg vagyok vele elégedve! 250 FT-ért! a radírozó szépen leradírozza az arcomat. majd a maszk annyira jó puhává teszi az arcom, hogy az valami hihetetlen!
Megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 7.

Megérte az árát!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.