Oriflame

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristen, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az arcmaszk szalicilsav-tartalmának és az előállítása során alkalmazott technológiának köszönhetően csökkenti a pattanások és a mitesszerek kialakulását. Tisztítja a bőrt és összehúzza a pórusokat. Használd heti 1-2 alkalommal. 50  ml

katinkapls

2017. augusztus 18.

Nem ez a legjobb arctisztító maszk, amit valaha is próbáltam, de szerencsére kárt sem okozott. A lemosás után puha volt tőle a bőröm, tisztának éreztem, de nem húzta össze a pórusokat, valamint ez a "tiszta" érzet sem tartott tovább 5 percnél. :/ Sajnos nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Renike45

2016. november 9.

Ma is használtam, nekem bevált tisztítja a pórusokat és nem okoz pattanást sem miteszereket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

0bikbik0

2015. július 4.

T vonalon próbálkoztam vele, de nem sok hatását éreztem. A pórusokat össze nem húzza, de legalább pattanást, mitesszert sem okozott. Maradna az érzés, hogy tettem "valamit" a bőrömért, de látva az összetevőket, inkább ne kenegettem volna... Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

Norkaa

2015. június 23.

Tényleg összehúzza a pórusokat, nekem nagyon bejött, kb. 20-25 percig szoktam rajtahagyni, vékony rétegben viszem fel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Lailany

2015. június 20.

Nem rég vettem meg, nagy reményeim voltak vele kapcsolatban, ugyanis nagyon csúnyán miteszes az arcom. Igazából teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Aznap látszott, hogy a pórusaim valahogy nagyobb mértékben tisztultak ki, mint szoktak, valamint úgy éreztem másnap magam, mint akinek nem is voltak bőrproblémái ezelőtt.... nem volt intenzíven zsíros a bőröm, és sokkal szebb voltam. Máskor viszont tényleg szörnyen festek, és már mindenféle kencét kipróbáltam, természetestől kezdve a.... ne soroljam már :) Úgyhogy megérdemli az 5 pontot, főleg, mivel 5 perces maszk. Ez számomra hatalmas előny..... :) A kommentek alapján azt hittem pórul járok, de akciósan megérte a vételt :) Ebből is látszik, hogy mindenkinek más és más válik be :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Guinevere97

2015. január 10.

Átlagos termék, nem igazán érzem, hogy bevált volna. Jó ideje használom, mégsem tapasztaltam semmi változást. Ráadásul elég nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

BeautyByCATherine

2014. október 13.

Nos, nem rossz kis termék, de azért csodákra sem képes.... Illata olyan semleges, gyorsan megszárad. Nem tudom minnyire gyakran kellene használni ahhoz, hogy tényleg egyetlen fekete pont se képződjön az arcon....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

jurcsak.viki

2014. szeptember 3.

Heti kétszer használom, elég régóta. Nem nagyon láttam változást, 10percig hagyom az arcomon, majd lemosom. Talán tisztább és puhább lesz utána bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

cacuss92

2014. augusztus 12.

Nem igazán húzza össze a pórusokat, elvileg mattít is..azt sem vettem észre hogy jobb lenne. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

2014. április 4.

Nem tudom miért pattanáskezelő arcmaszkként van itt, mert mitesszer van ráírva angolul és én arra is vettem. Azt tudom mondani róla, néhány alkalommal használtam, hogy valamennyire hatásos, de igazából mitesszerre én még nem találtam valóban hatásos terméket. A maszkok, lemosók inkább a zsírt távolítják el, a tapasz csak néhány darabot szed ki, a legjobb kinyomni őket, mindenesetre mindenkit irigylek akinek nem kell kínlódnia a kis fekete dögökkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.