Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató és bőrápoló kézkrém aloe verával. Az aloe vera nyugtatja, hidratálja és gyengéden ápolja a kéz bőrét. Könnyű, zöld-virágos illata van. Hidratáló összetevői között megtalálható a glicerin, az édesmandula-olaj és a shea vaj.

Angyalka94

2020. február 10.

Kellemes illat, gyorsan beszívódik. Táplálja a bőrt. Akciós áron nagyon megéri és biztos újra is venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

lois

2020. január 20.

Nagyon szeretem, a csomagolása és az illata miatt a kedvencem, bárcsak látnám újra a katalógusban, rögtön rendelném!
Azonban nem ez a krémek krémje! Főleg száraz bőrre a hidratáló képessége nem elegendő, de meleg időszakban szerintem tökéletes.
Én csakazértis maximális pontot adok, mert tényleg irtó szép és nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

zonga

2020. január 1.

Nekem tetszik, nagyon finom az illata, könnyed az állaga, guszta a tubusa. Valóban kicsit vizesebb, lágyabb krém, de ez nem gond, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros réteget maga után. Valószínűleg nagyon száraz kézre, illetve nagyon hidegben kevés, de átlagos kézre, mindennapi használatra tökéletes. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 1.

pajor_erika

2019. szeptember 22.

Nekem nagyon nem jött be. Az illata finom, de rettentő vizes az állaga, ami miatt a hidratáló képessége nagyon gyenge számomra. A hűvös reggel, meleg nappal megviseli a kezem, amit próbáltam ezzel orvosolni, de csak rontott a helyzeten, mert csípte azokat a területeket a kézfejemen, ami jobban kiszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Kmerci

2019. szeptember 11.

Pár napja rendeltem és használom, nagyon tetszik az illata és az állaga is kicsit sűrűbb nem olyan, mint a tipikus vizes Oriflames kézkrémek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid, Citrus Limon Peel Extract
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1