Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rétipipitér, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló, pazar textúrájú éjszakai krém feketeírisz-kivonattal. Fiatalosabbá és feszesebbé teszi a bőrt az éjszaka folyamán. Hatékonyságának fokozására használja a Royal Velvet nappali krémmel együtt.

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 2999ft , Eladó: Suzy1
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost, packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Szaboha

2020. szeptember 3.

Kellemes illat, könnyed felvitel, elegáns kiszerelés. Jó kis könnyű éjszakai krém, nagyon szeretem az illatát. Közepesen hidratál, ha akciós, akkor szoktam csak venni, mert az eredeti árát nem éri meg. A Cell Concept száraz bőrre való széruma jobban bejön. Szeretem, de nekem nem ez a No 1.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

zonga

2020. május 26.

Én a termékcsalád több tagját is használom, szeretem. Ez is egy jó kis krém. Elegáns üveg, jól beszívódó tartalmas (de nem tömény, sűrű) krém, hidratált bőr. Az árát sokallom, de akciósan szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 26.

ljudith78

2017. november 4.

Én nem hiszek a krémek öregedésgátló, lifting, esetleg ránctalanító hatásában.
Szerintem a legfontosabb a bőr hidratálása, az orvosolja szinte az összes elvárást.
Nekem a legfontosabb egy éjszakai krémben, hogy ne pattogjak ki tőle, ne hagyjon zsíros, filmszerű réteget a bőrön, és a reggeli ébredéskor ne érezzem úgy, mintha semmit nem kentem volna az arcomra.
Ezeket ez a krém bőven hozza, az illatát én is nagyon szeretem, 40 évesen, vegyes bőrrel "megáldva" mindenképpen érdemes vele egy próbát tenni, a teljes árát nem, de az akciósat megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Én nem hiszek a krémek öregedésgátló, lifting, esetleg ránctalanító hatásában.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Semmi számottevő hatás. Az én korosztályomnak ajánlott krém lenne, ami hidratál, feszesít, meg minden csodát tud még. Hát az én bőrömmel nem tett csodát. Nem szárított, nem zsírosított, de ennyi. Kellemes illat, könnyű beszívódás, de ezt olcsóbb krémek is tudják. Bármilyen észrevehető hatás: 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Leoka

2015. február 18.

Közepes hidratálás, nem csípett, de semmi különleges... Sajnos tényleg jobb a marketing, mint a termék. Ezt az eredményt nálam a lényegesen olcsóbb termékek is tudták hozni. Csak nagyon extra akció keretében venném újra, a katalógusárat sajnos szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

edibaba

2014. január 3.

Bedőltem a jó marketingnek, csodás csomagolásnak, pazar ígéreteknek és "mert megérdemlem" alapon beruháztam erre az egyáltalán nem olcsó kencére.
Nekem tetszett az illata és mintha a bőröm üdébb, hidratáltabb is lett volna, de csak az első pár alkalommal, utána inkább csak szárított.
A nagyinál végezte, neki bejött, sőt a barátnőjének is, talán ők a valódi célközönsége ennek a krémnek. :)) Csak miattuk kap három csillagot, részemről kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Remi

2013. március 6.

Nagy csalódás! Az illata semmilyen állagra jó. Hatásban igen rossz.
Nemhogy nem regenerál, de hidratálni is alig hidratál. Filmszerű bevonatot képez a bőrön. Felkenve nem lesz tőle üde a bőr.
A hatástalanságához képest igen drága. Nem ajánlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 6.

Nagy csalódás! Az illata semmilyen állagra jó. Hatásban igen rossz.
A hatástalanságához képest igen drága. Nem ajánlom !

rétipipitér

2013. január 23.

Nagyjából egy hónapja használom. Csomagolása igényes, a krém színe a lila tégellyel harmonizál - kissé lilás (de lehet, hogy ez csak optikai csalódás...?:), állaga finom, krémes,gazdag, illata nagyon kellemes. Élmény használni. Néha mégis olyan érzésem van, hogy nem hidratál/táplál eléggé - holott kombinált/zsíros a bőröm. Összességében egy 4-es, mert a finom illaton / igényes csomagoláson kívül nem sok pozitív hatását figyeltem meg, és az árát figyelembe véve ennél egy kicsit többet vártam.

Udate: több hónapos használat után be kell hogy lássam- ez nem az én pattanásra hajlamos bőrömre való... ezért csak 3 csillag részemről.
Viszont ez senkit ne kedvetlenítsen el - ez egy nagyon jó kis termék annak, akinek nincsenek pattanásproblémái.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

karakumsivatag

2012. december 16.

A régebbi kiszerelését évekkel ezelőtt használtam. Eleinte nagyon hatásos volt, aztán valahogy megszokta a bőröm. Viszont egyik ismerősöm 50-hez közel kezdte el használni és neki annyira megfiatalodott a bőre, hogy rákérdeztem, hogy talán kozmetikusnál volt-e. De "csak" a Royal Velvet-tet használta. Ezt az új változatot viszont nem ismerem. Remélem, hogy sokkal jobb, mint a korábbi változat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 16.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Myristyl Myristate, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Színezék. Lilás piros.