Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven hidratáló, gyorsan a bőrbe szívódó kézkrém selyemproteinnel és ligetszépe olajjal a puha kézbőrért. Akár 24 órán át megőrzi a kézbőr puhaságát. Virágos az illata.

Ár: 1000 ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

ReiHUN

2019. május 17.

Jumbo 150 ml-es kiszerelést vettem olcsóért :) Nagyon megérte, mert hatalmas a flakon és nagyon kevés is elég a krémből. Eléggé sűrű az állaga, nehéz, "zsíros" krém, de nagyon jól hidratál. Tényleg egy nagyon kevés kell belőle, másként ázik benne a kezem és nem szívódik fel. A kis mennyiséget sem szívja be sajnos olyan nagyon gyorsan, kicsit zsíros érzetű marad utána a kezem, ezért csak akkor használom, ha utána nem kell azonnal valamit csinálni. Erőteljes, de nekem kellemes púderes-parfümös illata van, szerintem sokáig lehet érezni és tényleg intenzív. Tetszik a kipattintós kupak, szép és igényes a csomagolás. Nem fogok újra ilyet venni, de tetszik és szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

lassugepard

2018. március 16.

Könnyen beszívódik, jól hidratál, tehát a hatásával meg vagyok elégedve. Viszont nekem túl erős az illata, és nem is tetszik. Mintha egy olcsó parfümben fürdettem volna a kezeimet. Elhasználom, de nem rendelem újra. Vannak az Oriflamenek kellemesebb illatú krémjei is, amik ugyanilyen hatásosak. Pl.: Milk & Honey
Update: Hát nem használtam el. Egy hét után elajándékoztam, mert nem bírtam elviselni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Szilkx

2018. január 28.

Nagyon jó kis kézkrém, tökéletesen bevált! Jó nagy kiszerelésű ezért sokáig tart. Azt szeretem benne a legjobban, hogy hamar beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

JudithBeauty

2017. november 25.

Szeretem ezt a kézkrémet, kellemes az illata és hamar beszívódik a bőrbe, de téli időszakban sajnos túl kevés. A hidratáló hatása nekem nem elég, és ha túl sokat kenek fel, akkor ragadni kezd. Viszont nyáron pont megfelelő, és engem a virágos illat sem zavar. Az eredeti ára elég borsos, viszont akciósan biztosan fogok még rendelni.
A Silk termékcsaládon belül nekem még a szappan és a testápoló vált be. A kézkrém pedig 4 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Lilium

2016. november 3.

Kedves illatú kézkrém, ami hamar és könnyen beszívódik, és jól hidratál. Nekem is favorit! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Lanie

2016. október 29.

Nem hiszem, hogy újra fogom venni majd, de arra jó, hogy az ágyam mellett tartsam és este bekenjem vele a kezemet egy átlagos estén. Az illata nagyon szuper, de talán nem hidratálja annyira a nagyobb hideg idején a kezemet mint amennyire igényli. Sajnos a fizikai munka miatt is nagyon ki tud száradni a kezem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Miszike

2016. szeptember 8.

Nagyon szuper!:) Gyorsan beszívódik és az illata is kellemes. Télen a nagyon száraz kezemet is 1-2 nap alatt rendbe teszi. Én is bátran merem ajánlani!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

zdoreebaba

2016. július 17.

Jelenleg ez a favoritom a kézkrémek között. Krémes, jól kenhető állaga van, gyorsan beszívódik, nyugtatja és ápolja a kéz bőrét. Ez tényleg az a kézkrém, amire egy rossz szavam sem lehet. Perfect! Az illatáról annyit, hogy kedves, gyengéd virágos illata van, ami egyáltalán nem tolakodó, így társaságban is bátran lehet használni! Nekem ő az új nyári legnagyobb felfedezettem! Mindenkinek bátran ajánlom ezt a krémet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Silk Amino Acids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3